اطلاعیه پیش فروش میلگرد با قیمت ویژه به صورت محدود تحویل فوری

از استان خوزستان می توان بعنوان قطب فولاد ایران در منطقه جنوب و جنوب غربی کشور نام برد. داکرومات (Dacromet) یا زینک فلیک؛ برترین پوشش ضد خوردگی ساخت کشور فرانسه است که تا 10 برابر نسبت به گالوانیزه گرم مقاومت بیشتری دارد. اما اکنون مقاطع طویل فولادی را نیز می توان به این پوشش محافظ خوردگی مسلح نمود.

یزد نیز چند مجتمع فولادی را میزبانی می کند. علاوه بر ذوب آهن چند کارخانه معتبر دیگر در اصفهان نیز هستند که برندهایی نام آشنا در عرصه بازار میلگرد می باشند. استان های اصفهان و یزد هر دو بعنوان قطب های صنعت فولاد در مرکز ایران هستند. در ایران مهم ترین کارخانه تولید کننده میلگرد کارخانه ی ذوب آهن اصفهان می باشد.

مجموعه شاهین فلز سپاهان با 3 انبار در استان اصفهان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مقاطع فولادی خصوصا انواع میلگرد در بازار آهن ایران می باشد. اولین خط لارج پارت پوشش داکرومات (زینک فلیک) در ایران و خاورمیانه در این کارخانه راه اندازی شده و قادر به مسلح نمودن میلگرد به این پوشش می باشد. کارخانجات فولادی با سابقه در این دو استان فعالیت می کنند که در ادامه آنها را معرفی می کنیم. آشنایی اید. برای اینکه بتوان این نوع حفاظ ها را تولید نمایند، نیاز به میلگرد هایی می باشد که علاوه بر استحکام مورد نیاز، امکان خمکاری نیز داشته باشند.

میلگرد اجدار از شمش یا بیلت های فولادی و طی فرآیند نورد تولید شده و غالبا در شاخه های ۱۲ متری عرضه می گردد. میلگرد آجدار عموما از شمش و بیلت های فولادی و تحت فرآیند نورد گرم تولید می شود. استانهای مازندران، گلستان، خراسان رضوی و سمنان میزبان چندین کارخانه تولید کننده میلگرد نام آشنا در ایران هستند که در ادامه نام این کارخانه ها را ذکر می کنیم فولاد البرز ایرانیان (استان مازندران) » که میلگرد تولیدی آن با برند فایکو در بازار آهن و مقاطع فولادی شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید