تولیدکننده و ارائه کننده انواع عایق صوتی و کانال فلکسی

دریچه های اسلات قابل نصب بر روی سقف، سقف کاذب، دیوار ساختمان و کنج ها هستند. متناسب با نوع نیازی که دارید و همچنین بسته به شرایط سقف کاذب می توانید از جنس ها مختلف و ضخامت های متفاوتی بهره بگیرید. کولر ها در سایز های مختلف برای ابعاد مختلف سالن ها طراحی شده اند. انتخاب بین دریچه سقفی گرد و دریچه سقفی چهارطرفه وابسته به طراحی داخلی و سلیقه سازنده همچنین کاربرد دریچه است. آیا کاربرد دریچه اسلوت را می دانید؟

ما با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و با تجربه بهترین نمونه از پلنیوم باکس ها را در اختیار شما قرار می دهیم. به وسیله رنگ های کوره ای الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی می شود. رنگ دریچهها سفید بوده که برای سایر رنگهای دلخواه، سفارش پذیرفته میشود. به شیارهای داخلی این دریچهها اسلوت (اسلات، Slot) گفته میشود. به همین ترتیب تعداد شیارهای هوا در آنها افزایش می یابد و حداکثر تعداد شیارهای هوا در این نوع دریچه ها می تواند 10 اسلات باشد. دریچه اسلات را می توان در طول های زیاد نیز مورد استفاده قرار داد.

طول و تعداد دریچه های خروجی این پلنیوم ها نیز وابسته به محیط مورد استفاده شما می تواند تغییر کند. یکی از ابزارهایی که امروزه استفاده از آن، در جهت تولید هوایی مطبوع و مناسب بسیار مورد توجه قرار دارد، دریچه اسلوت یا دریچه اسلات است. همانطور که از مطالب گفته شده مشخص است باکس های پلینوم با کارایی منحصر به فردی که دارند می توانند به منظور اختلاط موثر هوا و خروج لایه ای آن مورد استفاده قرار بگیرند. آیا می دانید دریچه اسلوت چه نوع دریچه ای است و برای افزایش تهویه مطبوع در چه مکان هایی مفید است؟

علاوه بر این دریچه های اسلات به صورت گونیا قابل نصب در کنج قائمه سقف، در زاویه بیشتر از 90 و کمتر از 180 درجه قابلیت نصب در کنج دیوار و سقف هایی با شکل ناهمگون، انواع عمودی به سمت خارج که بر روی پیشانی دیوار در محل برخورد سطوح بیرونی دو دیوار و دریچه اسلوت عمودی به سمت داخل که بر روی پیشانی دیوار در محل برخورد سطح های داخلی دو دیوار قابل نصب و استفاده می باشند. 2. دریچه اسلوت نا گونیا. گوشههای سقف: در حالت قائم از دریچه اسلات 90 درجه گونیا استفاده شده و در زوایایی مابین 90 الی 180 درجه، دریچه استوت ناگونیا نصب شود.

دیدگاهتان را بنویسید