تولیدکننده و ارائه کننده انواع عایق صوتی و کانال فلکسی

در نصب این دریچه ها باید به نکاتی همچون ارتفاع نصب، سرعت جریان هوا روی دریچه، میزان پرتاب، انطباق دریچه با پلنیوم باکس و نحوه نصب آن دقت کرد. مهمترین نکته در انتخاب این دریچه ها ، توجه کافی به سرعت جریان هوا روی دریچه ، ارتفاع نصب ، میزان پرتاب ، انطباق دریچه با پلنوم باکس و نحوه نصب آن می باشد. کاربرد عایق در طراحی و ساخت این محصول منجر به بهبود عملکرد آن شده است. همچنین قابلیت اتصال کابل شارژ به گوشی را داشته و می توانید با شارژر فندکی آن را شارژ کنید.

چرخش 360 درجهای، سازگاری با غالب خودرو، گوشی و تبلتها و عدم آسیبرسانی به خودرو و دستگاه شما، از دیگر ویژگیهای این محصول هستند. این حلقه با قابلیت چرخش 360 درجهای کار با گوشی را در حالات مختلف امکان پذیر می سازد. این نگهدارنده با قابلیت چرخش 360 ای دید کاملی روی نمایشگر گوشی در هر زاویهای را به کاربر می دهد. این موضوع کاملا سلیقه ای بوده و متناسب با نوع نیاز شما از تعداد اسلات های مختلفی استفاده می شود. دریچه های خطی اسلوت یا اسلات حتی به شکل قوس دار، متناسب با انحنای موجود در سقف، قابل تولید و نصب می باشد.

از کجا دریچه اسلات خوب بخرم؟ هولدر یا پایه نگهدارنده موبایل دارای مدلهای مختلفی است که عمده تفاوت آنها علاوه بر پشتیبانی از سایزهای مختلف گوشی موبایل، موقعیت قرارگیری در اتومبیل است که معمولا در سه نقطه شیشه و داشبورد، دریچه کولر و اسلات ورودی CD پخش ماشین میباشد. هرچند در ساختمان های نوساز به این نکته توجه می شود که دریچه کولر تا حد امکان از نوع دریچه سقفی باشد. این مدل، هولدری زیبا با بدنهای بسیار محکم و مقاوم داشته که قابلیت نصب در خودرو و قسمت دریچه تهویه هوا را دارد.

بدنهی این نگهدارنده از آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک باکیفیت بوده که در برابر خوردگی، اکسید شدن و خط و خش مقاومت بالایی دارد. این محصول دارای حلقهای کوچک است که هم نقش گیرنده گوشی و هم نقش تکیهگاه آن را دارد. مسلما استفاده از این گجت در تمامی کارهای روزمره ما فواید و آسیبهایی نیز دارد و برای استفاده بهتر و پرهیز از برخی آسیبهای احتمالی شاید نیاز به لوازم جانبی خاصی باشیم. دو طرف این مدل به صورت کشویی باز و بسته شده و به خوبی گوشی را نگه میدارد. در نتیجه با استفاده از آن میتوانید گوشی را به صورت مورب بر روی یک سطح نگه داشته و ویدئو ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید