تولید دریچه های تنظیم هوا

این محصول به لحاظ انعطاف پذیری بسیار خوب، برای گوشیهای 4 تا 5.5 اینچ قابل استفاده خواهد بود. اسپیگن برای صفحه پشتی استند که با بدنه گوشی مستقیماً در تماس است، دو اندازه مختلف در نظر گرفته است تا با گوشیهایی در ابعاد و اندازههای مختلف سازگار باشد. بدنهای از جنس آلومینیوم و سیلیکون داشته که گرد و غبار را به خود جذب نخواهد کرد. بدنهی این نگهدارنده از آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک باکیفیت بوده که در برابر خوردگی، اکسید شدن و خط و خش مقاومت بالایی دارد.

این پایه نگهدارنده دارای چند قسمت ازجنس آلومینیوم، سیلیکون و ABS تشکیل شده است که با قرارگیری آنها در کنار هم، مجموعهای محکم و مقاوم را بوجود می آورد. این نگهدارنده از مواد سیلیکون با قابلیت انعطاف پذیری و سختی بالا، برای نگهداری مطمئن و امن گوشی ساخته شده است.

انواع مختلفی از مدل ها برای متناسب با کاربردهای مختلف مورد نیاز باشد. ساختمانها به توجه به نوع مسکونی، تجاری، اداری و قسمتهای مختلف مانند: اتاق، راهرو و لابی و محل نصب بر روی سقف گچی، سقف کاذب و دیوار باید از اندازه و مدل خاصی دریچه اسلات بهره ببرند. با استفاده ازنگهدارنده گوشی اسپیگن می توانید از گوشی خود بر روی دسته دوچرخه، موتور سیکلت، کالسکه و تردمیل استفاده کنید. استند اسپیگن کاملا دور دسته وسیله مورد نظر پیچ میشود و با توجه به جنس سیلیکونی ضد لرزشی که دارد در جای خود محکم قرار میگیرد.حرکت های شدید و تند نیز باعث لغزش و افتادن استند اسپیگن از روی دسته وسیله مورد نظر نخواهد شد.

قسمت بالایی استند اسپیگن وظیفه نگهداری از گوشی را بر عهده دارد و از جنس پلاستیک نرم TPU است. پایه نگهدارنده یا هولدر گوشی دارای مدل های مختلفی است که عمده تفاوت آنها علاوه بر پشتیبانی از سایز های مختلف موبایل ، موقعیت قرارگیری در اتومبیل است که معمولا در سه نقطه شیشه و داشبورد، دریچه کولر و اسلات ورودی CD پخش ماشین میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید