خریدار آهن قراضه در تهران

حاشیه سود شرکت های بورسی آهنی و میزان فروش داخلی و صادرات آن ها دو مسئله مهم برای آشنایی شرکت های بورسی صنعت آهن است. لطفا خریداران کلیه قطعات و آهن آلاتی را که برای واحد خود نیاز دارند به صورت یک لیست کامل تنظیم نموده و به واحد فروش شرکت ارائه نمایند.

قیمت معمولاً به دو صورت یعنی یا بهطور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام میشود و یا بهطور غیرمستقیم بهوسیله اینترنت از طریق سراچههای آنلاین قیمتگذاری تنظیم میشود تا به فروش برسد . علاوه بر کاربردهای ذکرشده که به آنها اشاره کردیم و دربارهی آنها اطلاعاتی را بیان کردیم میتوانیم بگوییم که این بازار یعنی بازار خریدوفروش ضایعات آهن در تهران ، بازاری است که درواقع کار آن بازیافت کردن است ،همانطور که ذکر کردیم این بازیافت تأثیر بسیار زیادی بر محیطزیست ما دارد و برای بقای آن بسیار حیاتی باشد . همان طور که می دانید آهن جزو فلز هایی به حساب می آید که بعد از مصرف مجدداً می توان آن را ذوب کرد و به اصطلاح می توان به عنوان یک فلز برگشت پذیر از آن استفاده کرد، یعنی محصولات آهنی را پس از مصرف کردن می توان دوباره به صورت آهن قراضه ذوب کرد و برای مصارف دیگری در تولید استفاده کرد.

لازم به ذکر است که پیشرفت های صنعتی که این اواخر صورت گرفته است باعث شده است که توجه به تولید قراضه داخلی کاهش یابد. میزان تولید بسیار زیاد آهن و فولاد باعث شده است که در قرن دوازدهم نیاز به صنعت فرآوری قراضه از منابع ثانویه احساس شود و در نتیجه این صنعت به شکل امروزی پا بگیرد. درحالی که نبشی فابریک را از شمش آهنی و طی نورد گرم می سازند.در حال حاضر کارخانه های، صنایع آهن کوهپایه اصفهان، آهن ناب تبریز، آریان آهن، شکفته مشهد و صبا آهن منظومه اصفهان از تولیدکنندگان مهم نبشی در ایران هستند.

از آهن قراضه ها در تمام جهان برای بازیافت یا استفاده دوباره در خطوط تولید استفاده می شود. در حال حاضر میلگرد و تیرآهن در این کارخانه به ترتیب در سایزهای 8 الی 32 و 12 الی 27 میلی متر تولید می شوند. کارخانه صبا آهن زاگرس در شهرک صنعتی سفید دشت چهارمحال و بختیاری واقع شده و به تولید انواع میلگرد آج 400 و آج 500 در سایزهای 10 تا 40 میلی متر مشغول است.

دیدگاهتان را بنویسید