خرید و فروش تکی و عمده آهن آلات دست دوم، میلگرد

6. دریافت پیش فاکتور از کارشناسان فروش قبل از خرید: قبل از واریز هرگونه مبلغ و انجام معامله بصورت قطعی، بمنظور شفافیت موضوع خرید، از کارشناس فروش و مرکز مورد نظر، پیش فاکتور دریافت نمائید. 2. مشاوره قبل از هرگونه اقدام: پس از آنکه محصول و نیاز خود را مشخص نمودید، از کارشناسان و اهل فن بازار آهن آلات مشاوره بگیرید، تمام ابهامهای موجود در ذهن خود را توسط یک مشاور یا کارشناس حرفه ای رفع نمائید. قبل از خرید باید بدانید استانداردهای A1، A2، A3 و A4 برای تولید میلگرد به کار می روند. در کنار استعلام قیمت از سایت و مشاوران این مرکز، از سایر مراکز معتبر نیز قیمت دریافت کنید، قیمتها را با یکدیگر مقایسه کرده و نسبت به خرید اقدام نمایید. از جمله خدمات ما برای شما این است که در هنگام مراجعه، نوع ضایعات، ارزش و نوع استفاده مجدد را برای شما توضیح خواهیم داد.

3. ظرفیت بار مورد نظر خود را بدانید: نیاز شما به آهن آلات مشخصاً دارای ظرفیت معینی است، پیش از خرید آهن آلات میزان تناژ، شاخه و یا مقدار کیلو مورد نظر خود را باید بدانید و پس از آنکه ظرفیت بار مشخص شد، اقدام به خرید نمائید . پیش از خرید آهن آلات، این نکات مهم را بدانید! اغلب اوقات به این صورت است که شما برای کار خود نیاز به آهن آلات مختلف دارید و هر کارخانه تولید کننده نوع خاصی از آهن می باشند و منطقی نیست که به همه این کارخانه ها مراجعه کنید. شرکت تهران آهن در زمینه فروش آهن آلات با دارا بودن تخصص در زمینه قوطی و پروفیل، تیرآهن ، میلگرد ،لوله ، ستونی ، ورق و کلیه آهن آلات صنعتی و ساختمانی کار خود را از سال ۱۳۷۸ شروع نمود و امروز با فکر و ایده هایی جدید و تخصصی تر کار خود را در زمینه فروش و اطلاع رسانی شفاف و سریع به صورت آنلاین بنا نموده است .

با بالا ترین قیمت و به صورت نقدی توسط مجموعه ضایعات کاران انجام می شود. برای یک انبار آهنقراضه ، ارزش هر قطعه ، چیزی است که کوره ذوب برای آن میپردازد و ارزش آنها نیز در این مورد هست، نه عملکرد آنکه مانند ارزشگذاری که در انبار ضایعات انجام میشود در قطعه به صورتی که در مثال برای موتور ماشین گفته شد . گاهی اوقات اعتماد به شرکتهایی که توانایی کافی در کنترل کردن این فرایند را ندارند، علاوه بر ایجاد تاخیر در پیشرفت پروزه هایتان، میتواند دغدغه های فکری شما را بیشتر کند. بر مبنای این فرمول سازوکار جدیدی برای تعیین قیمت پایه محصولات فولادی در بورس آهن آلات تصویب شده است که میتوانید برای اطلاع بیشتر در ادامه مطالعه کنید. این نکته قابل توجه است که در صورتی که بخواهید محصول مورد نظر خود را در ظرفیتی محدود خریداری نمائید، احتمالاً نمی توانید محصول را از هیچ کارخانه ای خرید نمائید، چون حداقل ظرفیت خرید برای کارخانه ها ظرفیتی بالغ بر حدود 25 تن می باشد، در این حالت، می توانید محصول مورد نظر را (مثلاً محصول میلگرد کارخانه ذوب آهن اصفهان یا به اصطلاح میلگرد ذوبی) از یک انبار مطمئن خریداری نمائید.

می توانید با شماره تلفن ویژه 35155-031 از مشاوره کارشناسان حرفه ای این مرکز بهره مند شوید. اما این ارزانی بی دلیل نیست، ممکن است با شما کمتر حساب کنند اما بعد وزن کردن کامیون بار در باسکول و صدور بارنامه مقداری از بار را کم می کنند تا آن مقدار ارزانی را جبران کنند.

دیدگاهتان را بنویسید