خرید میلگرد در بازار به قیمت امروز – آهن ملل

کافیست با شماره 03135155 تماس گرفته تا گروهی از مشاوران باتجربه و متعد پاسخگوی نیاز شما در زمینه خرید میلگرد باشند. سفارش میلگرد هم از طریق تماس تلفنی و هم به صورت خرید آنلاین از سایت اصفهان آهن امکان پذیر است. همه اینها به کنار، واحد کنترل کیفیت آسرون پیش از ارسال مقاطع فولادی، آنها را با سفارش شما مطابقت میدهد و تضمین میکند که مطابق استاندارد مربوطه به دست شما برسند.

صنعت فولاد در حال حاضر یکی از صنایع مهم و پر سود کشور میباشد که میلگرد از جمله محصولات پرمصرف در ساخت و ساز، بیشترین میزان تولید را در این از آن خود کرده است. برای به کار بردن در قسمت خارجی دیواره ساختمان خراش ایجاد کرده و میلگرد را در راستای این دیوار قرار میدهند. برای مثال اگر کارخانه خاصی مد نظر شماست میتوانید از قسمت تولیدکننده، نام تولید کننده را انتخاب و دکمه فیلتر را بزنید.

از مهم ترین کارخانه تولید کننده میلگرد می توان به میلگرد ذوب آهن، میلگرد فایکو، میلگرد ابرکوه، ، میلگرد شاهرود، میلگرد زاگرس، میلگرد نیشابور، میلگرد اصفهان، میلگرد تبریز، ، میلگرد یزد، میلگرد کاشان، میلگرد کویر، میلگرد ابهر، میلگرد سیرجان و میلگرد آناهیتا اشاره کرد. از مهم ترین کارخانه هایی که در تولید میلگردهای با کیفیت معروف هستند، می توان به کارخانه ذوب آهن اصفهان و کارخانه تبریز اشاره کرد. نوع دیگری از میلگردها، میلگردهای آجدار هستند که در ساختمان سازی به فور استفاده می شوند. همانطور که از نام آن پیداست این میلگرد هیچ آجی ندارد، بنابراین در درگیری با بتن ضعیف تر عمل می کند و کاربردهای آن با میلگردهای آجدار متفاوت می باشد.

همچنین نوع آلیاژ به کار رفته در میلگرد ها بر روی قیمت آنها تاثیرگذار بوده و همینطور که میدانید قیمت میلگرد بسته به عوامل مختلف مانند شرایط داخلی کشور، نرخ ارز و ارزش آن، قیمت ها دچار تغییر می شوند. خرید میلگرد از کارخانه بین ۱ تا ۴ روز کاری بسته به محل کارخانه زمان میبرد.

دیدگاهتان را بنویسید