قیمت میلگرد – 5 اسفند 1400 | خرید و فروش

بدین ترتیب این کار باعث می شود تا بتوان میلگرد های با دقت بسیار بالا از نظر قطر را تولید و روانه بازار کرد. مجموعه شهرآهن با در اختیار داشتن سیستم حمل و نقل خصوصی, با داشتن ۳۰ دستگاه ماشین حمل بار سنگین و نیمه سنگین با ظرفیت های مختلف آماده ارایه سرویس در کوتاه ترین زمان به مشتریان می باشد . در نورد سرد ما شاهد کاهش قطر و ضخامت میلگرد خواهیم بود. در نورد گرم باید به این نکته توجه داشت که دمای قطعه یکنواخت و با هم بالا برود.

بعضا در هنگام خرید میلگرد با فروش زیر قیمت بازار مواجه می شویم شاید علی الظاهر یافتن محصولی زیر قیمت بازار پیروزمندانه به نظر آید اما این مساله می تواند دلایلی همچون باری که مدت زمان زیادی در انبار بوده و یا زنگ زدگی دارد و حتی بعضا دست دوم باشد و در بهترین حالت به دلیل نیاز فروشنده به پول نقد زیر نرخ بازار عرضه گردد و تمامی این حالت ها نیاز به تحقیق و بررسی دارد. قیمت میلگرد روز از جمله؛ قیمت میلگرد بناب، قیمت میلگرد اصفهان و قیمت میلگرد بافق را از جدول قیمت و مشخصات میلگرد عرضه شده توسط شرکت سراج توس، با اطمینان از بهترین قیمت و کیفیت، خریداری کنید.

در جدول اشتال میلگرد، با داشتن نمره آرماتور، میتوانید سطح مقطع و وزن آن را به دست آورید. میلگرد فولادی ساده اغلب با قطر ۶ تا ۵۰ میلیمتری در بازار به فروش میرسند. چنانچه امکان برقراری تماس تلفنی برای شما وجود ندارد، می توانید از طریق فرم سفارش آنلاین، درخواست خود را در اختیار ما قرار دهید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. لازم به ذکر است که سفارش شما ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از توافقات اولیه و پرداخت، در محل مورد نظر شما حاضر خواهد بود. برای سفارش میلگرد شما باید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و در خواست پیش فاکتور اولیه کنید.

اگر شما از مصرفکنندگان میلگرد به عنوان ماده اولیه هستید، حتماً اطلاع از آخرین قیمت میلگرد ساده برایتان اهمیت دارد. لذا قیمت پایینتر در خرید مستقیم از کارخانه به هیچ وجه به معنای کیفیت پایینتر نیست. شمشها در دمای مطلوب بهصورت مذاب درآمده و به مرحلهی رافینگ فرستاده میشود. این محصول نیز مانند نوع قبلی به دلیل کم بودن میزان کربن جز انواع نیمه سخت است، آجهای این محصول بهصورت جناغی و هفت و هشتی است. مراحل تولید میلگرد، شمش فولادی حرارت دیده و بین غلتکهای متوالی حرکت داده میشود تا میلهای با سطح مقطع طویل و عرضی کم تولید شود.

دیدگاهتان را بنویسید