قیمت میلگرد امروز ذوب آهن اصفهان و تمامی کارخانه ها

شرکت امید البرز با هدف تکمیل سبد عرضه محصولات خود و ایجاد بستری مطمئن برای تأمین نیازهای مشتریان و تحقق شعار “بی واسطه و مطمئن، یکجا بخرید” ، عاملیت فروش تعدادی از تولید کنندگان معتبر انواع میلگرد را اخذ نموده و بی واسطه، مطمئن، با کیفت بالا و قیمت قابل رقابت در بازار به مشتریان عرضه می نماید. مرکز فروش پلتفرم تجارت به عنوان نماینده مستقیم کارخانه های تولیدی برتر، انواع مختلف محصول فولادی با سایز و حجم مورد نظر را بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان،نایب رییس اتحادیه آهن فروشان اهواز گفت:با توجه به اینکه قیمت دلار مرتبا در حال کاهش است، اما متاسفانه قیمت میلگرد افزایشی است و به قیمت هر کیلوگرم ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.

خرید و فروش محصولات فولادی امری تخصصی است و با توجه به تنوع و کاربردهای متنوعی که این محصولات دارند لازم است پیش از خرید محصول از کمک مشاوران با تجربه و متخصص بهره مند شوید. همچنین می توانید از کارشناس فروش مربوطه، پیش فاکتور دریافت نمایید و از ریز جزئیات محصول، مبالغ و برند محصول مطلع گردید.

از طرفی همانطور که میدانید هر سایزی از میلگرد، دارای بازه یا رنجی از وزن میباشد که تولیدکننده های مختلف و برندهای داخلی میلگرد تولیدی خود را در این بازه وزنی به بازار عرضه میکنند. میلگرد از نظر شکل ظاهری به سه دسته کلی ساده / آجدار / کلافی دسته بندی می گردد و هرکدام از این دسته ها از نظر سایز و نوع آلیاژ دارای تنوع بسیار زیادی هستند و هرکدام برای کاربردهای خاصی قابل استفاده اند.

میلگرد کلاف: میلگردها به دو صورت شاخه ای و آجدار دسته بندی می شوند. این نوع میلگرد که به میلگرد A1 معروف است، طبق استاندارد و سایز مورد نیاز به صورت شاخه و کلاف در بازار به فروش میرسد. تیم فروش میلگرد امید البرز آمادگی آنرا دارد که پیش از پرداخت مبلغ مورد نظر از طرف شمتری و انجام قطعی معامله بصورت تلفنی مشاوره های لازم را ارائه نماید. تغییر می کند که شما می توانید برای آگاهی از لیست قیمت میلگرد و یا خرید میلگرد از طریق شماره تلفن ۶۶۳۰۳۰۰۰-۰۲۱ با کارشناسان فروش اسنپ فلز در ارتباط باشید. نادری با اشاره به اینکه اکثر پروژههای ساخت و ساز روند کندی را داشته و در رکود قرار دارند، بیان کرد: افزایش قیمت میلگرد در حالی است که تقاضای چندانی در بازار آهن وجود ندارد و خرید و فروش آهن در رکود قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید