قیمت امروز میلگرد در بازار | خرید میلگرد

اما اگر یک نمونه میلگرد از فروشنده ای دریافت کرده اید و می خواهید وزن هر متر آن را محاسبه کنید. اضافه میکنیم که برای افرادی که عضو باشگاه مشتریان آیین صنعت هستند قیمت میلگرد ساده با در نظر گرفتن تخفیف ویژه محاسبه میگردد. به طور معمول شرکت های تولید کننده، میلگرد 10 ساده را با بسته بندی های ۲۲۰۰ الی ۲۵۰۰ کیلوگرم به بازار عرضه می کنند.

در آیینصنعت علاقهمندان به خرید میلگرد میتوانند ضمن اطلاع از قیمت روز میلگرد ، با چند کلیک ساده سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. به دلیل مقاومت کششی پایین بتن، از مشخصه مقاومت کششی در فرآیند تولید محصول استفاده می کنند تا در هنگام استفاده از بتن و محصول فولادی این ضعف بتن به وسیله استحکام کششی از بین برود. در نظر گرفتن هزینه باربری یکی از نکات مهمی است که در هنگام خرید بایستی به آن توجه شود. معمولا حمل و نقل یکی از مهمترین مراحل خرید و فروش میلگرد ساده می باشد.

این محصول نوعی میلگرد کششی با مقاومت بالاست که ظاهر زیبا و صیقلی، آن را از دیگر انواع میلگرد متمایز میکند. فولاد نوع A1 از نوع صاف بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی (تنش گسیختگی) آن به ترتیب ۲۴۰۰ و ۳۶۰۰ کیلوگرم بر سانتیمترمربع است. برای ایجاد دنده بر روی میلۀ تولید شده و تولید آرماتور آجدار، از دستگاه آج زنی استفاده میشود. برای میلگرد ذوب آهن اصفهان معمولا از ۵ تسمه و همچنین سه حلقه خاموت برای بسته بندی استفاده میشود. کلاس ساخت و استاندارد این میلگرد A1 است. اطلاعاتی در مورد سایز، ابعاد، وزن، متریال، استاندارد و گریدها و غیره.

با خصوصیاتی که گفته شد بهترین میلگرد برای کاربردهای صنعتی و برای کاربرد در جوشکاری و آهنگری میلگرد A1 است که همان میلگرد ساده صنعتی است. ثبت خرید میلگرد در این وبسایت، در واقع سفارش مستقیم این کالا را از کارخانه برای شما امکانپذیر میکند. آیین صنعت با خدمات ارسال بار سراسری، سفارش شما را در هر کجای کشور که باشید، به شما تحویل میدهد. پیوستن به کانال تلگرامی آیین صنعت هم شما را در جریان قیمتهای روز میلگرد ساده میگذارد. به همین دلیل، تنها رسالت فولاد ایرانیان جلب رضایت شما ارزشمندان است.

دیدگاهتان را بنویسید