خرید و فروش انواع میلگرد مرغوب [ قیمت روز + فروشندگان ]

میلگرد سایز ۱۴ در رده میلگردهای آجدار استاندارد A3 قرار دارد که از سختی نسبتا خوبی برخوردار است. سپس فولاد را مجددا گرم میکنند که موجب افزایش شکلپذیری و کاهش سختی شود. بنابراین میلگردها را در فونداسیون، ستونها و سقف ساختمان و سازه استفاده میکنند. میلگرد از محصولات و مصالح مهم و ضروری در ساخت و سازها به شمار می رود، کیفیت و استاندارد بودن این محصول فولادی اهمیت بالایی در استحکام، مقاومت و طول عمر سازه ها و ساختمان ها دارد. گاهی از ضایعات آهن برای تولید میلگرد استفاده می شود که این امر بر استاندارد و کیفیت محصول تولیدی تاثیر سوء دارد.

ویژگی وزن میلگرد هم در کیفیت و استحکام و هم در قیمت نهایی آن موثر است. علاوه بر موارد ذکر شده باید توجه داشت که قیمت میلگرد بر اساس نوع آن، کیفیت و نوع کارخانه تولید کننده و سایز آن متقاوت است به گونه ای که میلگردهای تولیدی توسط کارخانه هایی با کیفیت تولید بالاتر و یا سایز بیشتر دارای قیمت بالاتری هستند. برای تولید میلگرد به روش نورد سرد به کوره پیش گرم، دستگاه رافینگ، رولهای رافینگ، رولهای کوره، استند، قیچی متراژ، قیچی سرزن و شانههای بستهبندی نیاز است. همانطور که پیش تر نیز گفته شد، از موارد مهم هنگام خرید میلگرد، توجه به سایز، جنس و مقدار آن است.

4. پس از سفارش مشتری، یک پیش فاکتور از کارشناس فروش مربوط برای مشتری ارسال میشود. به طور کلی به میلگرد بکار رفته درون بتن، چه به صورت شاخه و چه به صورت کلاف، آرماتور گفته میشود و به عملیات قرار گیری آرماتور درون بتن، آرماتوربندی میگوئیم. همه انواع محصولات میلگرد تولید شده کارخانجات داخلی توسط آهن رسان به فروش می رسد، برای اطلاع از قیمت میلگرد نیشابور در بجنورد با ما تماس بگیرید. می دانید که هر مقطع فولادی باید بر اساس استانداردهایی ساخته شود و به صورت درست و متناسب در جای خود مورد استفاده قرار بگیرد تا کارایی و عملکرد مناسبی داشته باشد.

مهندس سازه و طراح اغلب با مصالح و مقاطع ساختمانی بهخوبی آشنا هستند اما بهعنوان کسی که قرار است پروژه ساختمانی را مدیریت و یا اجرا کند، داشتن اطلاعات کافی در خصوص محصولات مختلف فولادی و ساختمانی بسیار مهم است. اگر طول میلگرد بیش تر از ۱ متر باشد می توان طول را در مقدار فوق ضرب نمود. در رابطه با مشخصات فنی میلگرد ساختمانی می توان به سایز و نوع آج آنها اشاره کرد. طول آن را نیز با متر اندازه بگیرید و در نهایت وزن را بر طول تقسیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید