خرید و فروش میلگرد ساده

البته مطمئن باشید که هیچوقت از توانایی پیش بینی قیمت آهن و میلگرد به صورت دقیق برخوردار نخواهید بود؛ اما اگر آگاهی و تجربه خود را در این حوزه افزایش دهید، راحتتر فعالیت خواهید کرد. شما میتوانید در سایت آهنآنلاین انواع آهنآلات ساختمانی، صنعتی و سایر محصولات وارداتی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورقهای آلیاژی و صنعتی، ورقهای روغنی، گالوانیزه، انواع مقاطع استنلس استیل، مس و آلومینیوم را خریداری نمائید و یا با مشاوران این مجموعه در زمینه پیش بینی قیمت میلگرد و آهن و یا خرید این محصولات در ارتباط باشید. افراد می توانند جهت اطلاع از قیمت عمده میلگرد در بازار با مراکز مربوطه ارتباط برقرار کنند، چرا که قیمت میلگرد به صورت به روز محاسبه می شود.

قیمت میلگرد در بازار با وجود عوامل موثر بسیار مناسب می باشد و مراکز مربوطه آن را به دو روش مستقیم و غیر مستقیم به فروش می رسانند. خبر پیشین تعطیلی فولاد سازان کشور به دلیل قطعی برق به مدت ۲ هفته باعث شده بود تا بهای میلگرد در بازار آزاد صعودی قابل ملاحظه داشته باشد و از کانال ۱۵ هزار تومان به کانال ۱۷هزار تومان وارد شود، هرچند که در ادامه این تعطیلی با فعالیت ۵۰ درصدی شبانه جایگزین شد اما این امر نتوانست تاثیر چندانی در میزان تولید و عرضه محصول به بازار داشته باشد و به این ترتیب التهاب در این بازار ادامه یافت.

در واقع برخی متقاضیان این بازار احتمال می دهند که ظرف هفته های آینده این بازار با کنترل قیمتی روبهرو شده و از همین رو ریسک خرید در قیمت های فعلی را به سادگی نمی پذیرند. ظرف روزهای اخیر از رونق معاملات سنگ آهن چین کاسته شده که این موضوع میتواند در ادامه سیگنالی منفی برای بازار شمش و محصولات فولادی باشد و در واقع اجازه کاهش قیمت را به محصولات فولادی بدهد. در حال حاضر قیمت میلگرد فولادی در مرز ۱۷ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم مورد دادوستد قرار می گیرد که این قیمت ۳۵ درصد نسبت به بهای معامله آن در ابتدای سال بیشتر است.

دانستن قیمت صنایع آهن و فراوردههای آهن در این دوران از اهمیت بالایی برخوردار است که بر روند قیمت مسکن و کیفیت زندگی مردم تأثیر زیادی را دارد؛ زیرا تمام افراد فعال که در زمینههای بازار کار به آهنآلات و تجهیزات آهنی مانند خودرو سازان، ساختمانسازها، لوازم پزشکی و غیره در حال فعالیت هستند نیازمند این قطعه فولادی یا موارد متشکل از آن هستند. آهن نوعی فلز است که در ساخت انواع میلگرد به کار رفته است، از طرفی قیمت فلزات نیز مشخص نبوده و به صورت به روز محاسبه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید