خرید و قیمت دریچه دیواری – سپهر مهار

هولدر یا پایه نگهدارنده موبایل دارای مدلهای مختلفی است که عمده تفاوت آنها علاوه بر پشتیبانی از سایزهای مختلف گوشی موبایل، موقعیت قرارگیری در اتومبیل است که معمولا در سه نقطه شیشه و داشبورد، دریچه کولر و اسلات ورودی CD پخش ماشین میباشد. اسپیگن برای صفحه پشتی استند که با بدنه گوشی مستقیماً در تماس است، دو اندازه مختلف در نظر گرفته است تا با گوشیهایی در ابعاد و اندازههای مختلف سازگار باشد.

دریچههای اسلات انواع گوناگونی داشته و شرکت صنعتی نظری با استفاده از امکانات نوین، قادر به تولید مدلهای مختلف دریچه اسلات خواهد بود. این محصول به لحاظ انعطاف پذیری بسیار خوب، برای گوشیهای 4 تا 5.5 اینچ قابل استفاده خواهد بود. به دلیل اینکه هوا در درون حجم پلنیوم باکس به طور یکپارچه و همگن پخش می شود، بنابراین خروج هوا از دریچه هم همگن و مطبوع خواهد بود. ساخت این نوع دریچه ها به شکل ای است که هوا بصورت بسیار موثر ، هم به صورت دمش و هم مکش به محیط وارد یا خارج می کند.

دو طرف این مدل به صورت کشویی باز و بسته شده و به خوبی گوشی را نگه میدارد. علاوه بر این چنین موسسه هایی با داشتن دانش کافی شما را در انتخاب دریچه های با میزان کارایی بالا با توجه به محیط، ارتفاع و … مسلما استفاده از این گجت در تمامی کارهای روزمره ما فواید و آسیبهایی نیز دارد و برای استفاده بهتر و پرهیز از برخی آسیبهای احتمالی شاید نیاز به لوازم جانبی خاصی باشیم.

شیشه و داشبورد خودرو برای نصب پایه نگهدارنده موبایل نسبت به دو نقطه دیگر متداولتر است (راحتترین و بهترین روش). مسلماً استفاده از این گجت در تمامی کارهای روزانه ما فایده و آسیبهایی را دارا است. دریچه های اسلات می توانند به شکل قوس دار نیز تولید می شوند که در این مدل غالباً حداکثر تعداد شیارهای هوا 8 اسلات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید