دریچه اسلات – اسلوت – Slot – دریچه توزیع هوا -دریچه انتقال هوا

طراحی و ساخت این دریچه های بصورتی می باشد که هر دو نقش را به بهترین شکل ممکن در محیط ایفا می نماید. دریچه خطی بگونه ای طراحی شدند که از آنها هم می توان به عنوان دریچه مکش هوا و هو بصورت دریچه دمش هوا استفاده کرد. این شیارها در فواصل ۲۰ میلیمتر (بصورت استاندارد) تا ۲۵ میلیمتر قابل تولید هستند. این محصول را با توجه مکان نصب، بصورت یکسر بسته، دوسر بسته و حتی دوسر باز میتوان تولید کرد. مهمترین نکته در انتخاب این دریچهها، توجه کافی به سرعت جریان هوا روی دریچه، ارتفاع نصب، میزان پرتاب، انطباق دریچه با پلنوم باکس و نحوه نصب آن میباشد.

دریچه اسلوت عمودی به سمت داخل. دریچه اسلات عمودی به سمت خارج. دریچه اسلوت و یا دریچه اسلات به منظور دمش و مکش هوا در سیستم تهویه مطبوع استفاده می شود. به دلیل طراحی خاصی این دریچه، تهویه ای بسیار دلپذیر در محیط فراهم می شود. تعداد این اسلوتها در این دریچهها تا ده عدد میتواند طراحی و ساخته شود. شیارهای داخلی آن تعداد واحد دریچه را مشخص میکند.

نصاب ها دیفیوزر خطی را در یک قسمت سقف، دیوار یا آستانه پنجره می بندند تا صفحه لوور شده همسطح با سطح اطراف قرار گیرد. با ما همراه باشید در ادامه این مطلب ضمن معرفی یک شرکت تولید کننده بهتری دریچه خطی اسلوت به بیان موارد مصرف و مزایای استفاده از آن می پردازیم. یک دریچه خطی به عنوان یک جایگزین موثر برای دریچه های عرضه و اگزوز سنتی عمل می کند و همچنین ممکن است ظاهر اتاق را در برخی از کاربردها بهبود بخشد.

در صورتی که نیازمند انواع خاص این دریچه هوا باشید نیز تهویه نظری در سریعترین زمان ممکن تمامی سفارشات را تولید خواهد کرد. سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) هوای گرم و خنک را به قسمت های مختلف خانه یا ساختمان می دهند. دریچههای خطی اسلوت را حتی میتوان به شکل قوسدار، متناسب با انحنای موجود در سقف، تولید و نصب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید