دریچه اسلات – شرکت صنعتی رحمتی

تهران شهرهای حومه تهران با جمعیت بالا و متمرکز خود نیازمند تجهیزات خاص برای بنای ساختمانهای شیک و بزرگ است. از دریچه سیستم تهویه هوا (کولر) ماشین نیز میتوان برای نصب هولدر موبایل خاص خود(استند و نگهدارنده تبلت) استفاده کرد. برای تنظیم میزان هوای ورودی یا خروجی از دریچه می توان پشت آن، دمپر تنظیم هوا اضافه کرد. دریچه خطی بگونه ای طراحی شدند که از آنها هم می توان به عنوان دریچه مکش هوا و هو بصورت دریچه دمش هوا استفاده کرد. ساخت این نوع دریچه ها به شکلی است که هوا را بصورت بسیار مؤثر ، هم به صورت دمش و هم مکش به محیط وارد یا خارج می کند.

از بارزترین استفاده هولدر موبایل ، استفاده آن در خودرو برای نگه داشتن گوشی موبایل اشاره نمود، با توجه به اینکه گوشی های هوشمند دارای امکاناتی از قبیل مکان یابی می باشند هولدرها ابزار بسیار مناسبی جهت عدم حواسپرتی راننده و تسلط بر گوشی هستند. استند و نگهدارنده تبلت از لحاظ مکانیزم عمل به دو گروه مغناطیسی و مکانیکی تقسیم میشوند که تنوع محصولی گروه دوم نسبت به گروه اول بیشتر است . دسته اول که برای نصب در خودرو بوده و بیشترین سهم استفاده را نسبت به سایر دستهها دارند. ابعاد دریچه دسترسی و بازدید فن کویل نسبت مستقیم با ابعاد دستگاه فن کویل دارد.

دریچه زیر فن کویل یا دریچه بازدید فن کویل ، برای ایجاد دسترسی آسان به دستگاه هایی مانند داکت ها و فن کوئل هایی که اغلب در سقف قرار دارند مورد استفاده قرار میگیرد. بسته به نوع طراحی لپ تاپ، ارتقا رم لپ تاپ می تواند ساده و یا پیچیده باشد. این محصول با توجه به مکان نصب، به شکل یک طرف بسته، دو طرف بسته و حتی دو طرف باز قابل تولید می باشد. این ابزار نه تنها گوشی شما را از پرتاب شدن نجات می دهد، بلکه حتی شما را از خطرات جانی و مالی نیز محافظت میکند.

عیب استفاده از این روش این است که در زمستان با روشن کردن بخاری ممکن است با تولید گرما، گوشی شما آسیب ببیند، بنابراین یا مجبور به جدا کردن استند از دریچه کولر خواید بود و یا اینکه دریچه ای که استند روی آن قرار دارد را ببندید. اساسا هولدرهای موبایل(استند و نگهدارنده تبلت ) دارای پایههای مکندهای هستند که به چسبیدن آنها به سطوح صاف (یا عمدتا مسطح) کمک میکند و شیشه و داشبورد مکان مناسبی برای این کار است. از دیگر استفاده های نگهدارنده های موبایل( استند و نگهدارنده تبلت)می توان به کارایی آن برای نگه داشتن گوشی در منزل برای سهولت انجام دادن بسیاری از کارها همچون: مطالعه کردن، آشپزی کردن با دیدن فیلم آشپزی، تماشای فیلم و…

دیدگاهتان را بنویسید