دریچه اسلات – ویرگول

راه سخت این است که پشت لپ تاپ خود را باز کرده و مشاهده کنید که آیا اسلات خالی برای ارتقا رم وجود دارد یا خیر ، راه آسان مراجعه به آدرس سایت کروشال می باشد ، در این سایت که توسط کمپانی کروشال (کمپانی تولید رم) طراحی شده با وارد کردن مدل لپ تاپ خود می توانید از امکان ارتقا رم دستگاه خود اطلاع پیدا کنید. البته به یاد داشته باشید نبودن اسلات خالی به منزله نبود امکان ارتقا نیست ، بلکه در این حالت باید ماژول رم قبلی را خارج و یک ماژول با ظرفیت بالاتر را جایگزین کنید.

در صورتی که اسلات خالی از قبل وجود دارد فقط لازم است ماژول را به شیوه ای که گفته شد نصب کنید. نکته بسیار مهم در سفارش این نوع دریچه ها این است که دمپری که در پشت این دریچه نصب می گردد حدود 10 سانتی متری در کانال در زمان باز شدن دمپر نیاز به فضای خالی دارد. در این حالت توصیه می شود جهت جلوگیری از وارد آمدن هرگونه آسیب به لپ تاپ خود پروسه ارتقا رم لپ تاپ را به کارشناسان مرکز زود کمک واگذار کنید تا در کمترین زمان و بدون هیچگونه ریسک عملیات ارتقا رم لپ تاپ را همراه با ارائه گارانتی به انجام برسانند.

حالا دریچه و پیچ های آن را ببندید تا پروسه ارتقا رم لپ تاپ شما به پایان برسد. کاربرد دارند، چرا که ایجاد محفظه های پنجره مانند در چنین ساختمان هایی برای ورود و خروج هوا ممکن نمی باشد. شخص یا اشخاصی که وظیفه تامین مالی ساخت یک ساختمان را بر عهده دارند، باید از فرصتهای مناسب جهت کاهش هزینهها استفاده نمایند. همچنین دریچه اسلات این قابلیت را دارد که در هر زاویهای از کُنج پلان داخلی نصب شود.

این قابلیت باعث می شود پیچی در ظاهر آن دیده نشود و همین عامل باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. 50) این است که زمانی که در جریان عبور هوا قرار می گیرد پره ها دمپر به صدا می افتد و باعث می شود سر و صدای خاصی در محل ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید