دریچه اسلات – TRUEHickman42

معمولا برای ایجاد ارتباط بین پلنیوم باکس و سقف کاذب از کانال های انعطاف پذیری مثل کانال یا لوله فلکسی خرطومی استفاده می شود. جنس این محصول معمولا از ورق های گالوانیزه است که متناسب با شرایط و نحوه عملکردی که دارند در طول ها و عرض های متفاوت طراحی و تولید می شوند.

مکانهایی مانند لابی و راهروی هتل ها ، لابی و راهروهای ساختمانهای لوکس و برج ها ، محیط داخلی ادارت و شرکتها ، ساختمان های تجاری ، پاساژها و حتی در سالنهایی با کاربری ورزشی، صنعتی، تولیدی و غیره از جمله استفاده کنندگان این محصول هستند. در طراحی این محصول از لبه های نگهدارنده استفاده شده است که کاربرد آنها را آسان تر می کند. در صورتی که پرسشی متمایز برای شما ایجاد شده است؛ آن را از طریق نظرات این مطلب با ما در میان گذاشته تا در سریعترین زمان ممکن به آن پاسخ داده شود.

در زمان نصب باکس های پلنیوم از دریچه هایی به نام دریچه اسلات استفاده می شود. یکی از تغییراتی که که با گذر زمان زمان در حوزه کولر ها اتفاق افتاد تغییراتی است که به دریچه های کولر مربوط است. بست های خرچنگی یکی از آپشن های موجود در طراحی باکس های پلنیوم هستند که با وجود آنها دیگر نیازی به سوراخ کردن دریچه ها نخواهید داشت این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر این سیستم ها داشته و نیاز شما را به درپوش از بین می برد. به همین شکل اگر دو تیغه بین آن اضافه شود دریچه سه اسلوت ساخته خواهد شد.

به عنوان مثال اگر از یک تیغه تقسیم کننده استفاده کنید تعداد دریچه های اسلات دو عدد می شود و اگر از 2 تیغه استفاده کنید تعداد دریچه های خروجی سه عدد می شود. اما اگر در اطراف آن، یک یا دو طرف دیوار وجود داشته باشد، بصورت دو یا سه طرفه ساخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید