دریچه اسلوت خطی ,اسلات تهویه هوا لوکس|قیمت خرید|میراکالا

عیب استفاده از این روش این است که در زمستان با روشن کردن بخاری ممکن است با تولید گرما، گوشی شما آسیب ببیند، بنابراین یا مجبور به جدا کردن استند از دریچه کولر خواید بود و یا اینکه دریچه ای که استند روی آن قرار دارد را ببندید. راحتترین و بهترین روش جهت نصب هولدر و پایه نگه دارنده در خودرو، روی شیشه و داشبورد است.

از دیگر استفاده های نگهدارنده های موبایل( استند و نگهدارنده تبلت)می توان به کارایی آن برای نگه داشتن گوشی در منزل برای سهولت انجام دادن بسیاری از کارها همچون: مطالعه کردن، آشپزی کردن با دیدن فیلم آشپزی، تماشای فیلم و… استند یا هولدر، وسیله ای جانبی برای نگه داشتن تلفن همراه و تبلت بدون استفاده از دست می باشد. به دلیل طراحی خاصی این دریچه، تهویه ای بسیار دلپذیر در محیط فراهم می شود.

این پایه برای سرنشینان صندلی عقب طراحی و ساخته شده است. بسته به نوع طراحی لپ تاپ، ارتقا رم لپ تاپ می تواند ساده و یا پیچیده باشد. مشخصات این نوع دریچه قاب ۳.۵ سانتی به همراه دوپره بصورت عمودی و افقی جهت عبور جریان هوا به سمت چپ و راست، بالا و پایین می باشد. ویژگی که این نوع دریچه ها را در این زمینه از سایر دریچه ها متمایز کرده است، تفاوت قابل توجه ساختار و ظاهر زیبای آن با دیگر انواع دریچه خطی می باشد. البته در این نوع دریچه ها اگر دمپر دار نباشند قیمت آن نیز کاهش می یابد.

از دریچه سیستم تهویه هوا (کولر) ماشین نیز میتوان برای نصب هولدر موبایل خاص خود(استند و نگهدارنده تبلت) استفاده کرد. اساسا هولدرهای موبایل(استند و نگهدارنده تبلت ) دارای پایههای مکندهای هستند که به چسبیدن آنها به سطوح صاف (یا عمدتا مسطح) کمک میکند و شیشه و داشبورد مکان مناسبی برای این کار است. نگهدارنده مغناطیسی خودرو( استند و نگهدارنده تبلت ) از جنس فلز ضدزنگ و آهنربا با طرح های زیبا و متنوع بوده که دارای نیروی آهنربایی بسیار قوی برای نگه داشتن تبلت و موبایل درون خودرو می باشد.این نگهدارنده دارای قابلیت چرخش 360 درجه بوده و این امکان را به راننده می دهد تا زاویه دلخواه خود را تنظیم نماید.از این محصول علاوه بر ماشین روی میز، کنار تخت خواب، آشپزخانه و …

دیدگاهتان را بنویسید