دریچه اسلوت – دریچه بازدید اسلات – تهویه نظری – 09128722799

با توجه به ظاهر زیبا و دکوراتیو دریچه اسلوت ، در سالهای اخیر طرفداران بیشتری پیدا کرده است . دارای زیبایی منحصر بفرد و قابلیت استفاده دکوراتیو علاوه بر کارآیی فنی می باشد. این دریچه دارای شکل ظاهری زیبایی است و معمولا برای مکان های مدرن که زیبایی دکور نیز مهم است استفاده می شود ولی انتخاب از میان انواع مختلف آن نیاز به تخصص و مشاوره دارد. البته این نکته را باید در نظر داشت: اگر که موقع نصب طول های بلندتر مورد نیاز باشد می توان قطعات بیشتری را کنار هم در مکان مورد نظر نصب کرد. مهمترین نکته در انتخاب این دریچه ها ، توجه کافی به سرعت جریان هوا روی دریچه ، ارتفاع نصب ، میزان پرتاب ، انطباق دریچه با پلنیوم باکس و نحوه نصب آن می باشد.

به شیارهای داخلی این دریچه ها اسلوت (اسلات) می گویند. اگر تیغه جداکننده به دو عدد افزایش یابد؛ تعداد شیارهای هوا به عدد سه رسیده و دریچه سه اسلوت برای مشتری طراحی شده است. تعداد این اسلوتها در این دریچه ها تا ده عدد میتواند طراحی و ساخته شود. تعداد این اسلوت ها در این دریچه ها تا ده عدد می تواند طراحی و تولید شود. دریچه اسلات را می توان در طول های زیاد نیز مورد استفاده قرار داد. جهت تنظیم هوا ورود و خروج میتوان از دمپرهای هوا نیز کمک گرفت.

جنس ساخت این دمپرها نیز از آلومینیوم آکسترود خواهد بود. البته در این حالت دریچه اسلوت قوس دار امکان ساخت پرّه های داخلی و دمپر کشویی را نخواهد داشت. ساخت این نوع دریچه ها به گونه ای است که هوا را به طور بسیار مؤثر، هم به صورت دمش و هم مکش به محیط وارد یا از محیط خارج می کند. بهطور قطع در صورت خرید دریچه اسلوت از فروشگاه بهنسبت خرید مستقیم و بدون واسطه از شرکتهای تولیدکننده باید هزینه بیشتری صرف نمایید. بهترین قیمت ها و خدمات پس از فروش از طریق نمایندگی ها صورت می گیرد. دریچه هوا خطی اسلوت دارای موارد استفاده بالایی است زیرا هم در سیستم های جریان رفت و هم برگشت مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور مثال اگر بین دو فریم یک تیغه ی تقسیم کننده ی هوا به کار برده شود، که دریچه را به دو شیار ورود هوا تقسیم کند به آن دریچه دو اسلوت گفته خواهد شد. به طور معمول طول هر قطعه از این دریچه ها تا ۳ متر قابل تغییر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید