دریچه اسلوت – موسسه فنی مشایخی

خروج هوا در این دریچه ها به شکل مستقیم به پلنیوم باکسی که پشت آن بکار رفته بستگی دارد چراکه هوا به شکل یکدست و همگن داخل حجم پلنیوم باکس پخش شود. معمولاً جهت اتصال بهتر دریچه، افزایش قدرت هوا رسانی و هوا دهی یکنواخت انواع دریچه های اسلات که دارای طول بلندی هستند از پلنیوم باکس خاص هر مدل استفاده می شود.

شما همراهان می توانید انواع دریچه های اسلوت را از موسسه های فنی معتبر خرید کنید و با کسب مشاوره از کارشناسان مجرب آنها، محصولی با کیفیت و کار آمد را تهیه کنید. موسسه فنی مهندسی مشایخی که با تولید انواع دریچه های مختلف مطابق با استانداردهای روز دنیا و دارای بهترین طراحی به یکی از موسسه های فنی موفق در این زمینه تبدیل شده است. دریچه های اسلوت در انواع مختلفی با توجه به شکل ظاهری خود طبقه بندی می شوند. دریچه های اسلوت بر خلاف دیگر دریچه های خطی به دلیل برخورداری از ظاهری دکوراتیو و جالب، محبوبیت بسیاری یافته است، از این رو با کاربرد آنها در لابی و راهروی هتل ها، ساختمان های لوکس، برج ها، فضای داخلی ادارات، پاساژها و در سالن های با کاربری مختلف ورزشی، صنعتی و تولیدی زیبایی ظاهری این ساختمان ها را دو چندان می نماید.

از این رو می توان گفت بهترین محل جهت نصب این نوع دریچه اتاق، راهرو و لابی ساختمان های مختلف چند طبقه، سالن و سوله های صنعتی، تولیدی و ورزشی، فضاهایی با حداکثر ارتفاع 5 متر بوده و به درخواست مشتری به طول نامحدودی قابل نصب می باشند. دریچه اسلات 90 درجه یا گونیا؛ این نوع دریچه در کنج قائمه ی سقف قابل نصب می باشد. دریچه هوا خطی اسلات می تواند به صورت دو سر باز و یا دو سر بسته و یا یک سر بسته تولید گردد و این تقسیم بندی بر اساس اندازه و وسعت فضایی است که دریچه نصب می گردد.

این محصول را با توجه مکان نصب، بصورت یکسر بسته ، دوسر بسته و حتی دوسر باز می توان تولید کرد. دریچه های اسلوت خطی به دلیل کاربرد پره های قابل تنظیم دارای الگوهای مختلف پرتاب می باشند که بسته به نوع کاربرد باید نوع مناسبی جهت استفاده انتخاب شود. ویژگی که این نوع دریچه ها را در این زمینه از سایر دریچه ها متمایز کرده است، تفاوت قابل توجه ساختار و ظاهر زیبای آن با دیگر انواع دریچه خطی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید