دریچه اسلوت – پرو تهویه – دریچه خطی اسلات

همانطور که گفته شد این دریچه ها دارای قابلیت ساخت به شکل مدور و منحنی می باشد اما شکل قوس دار آن فاقد پره های داخلی و دمپر کشویی می باشد. دارای سابقه و تجربه زیادی می باشد که می توانید ساخت این نوع دریچه ها را در ابعاد مورد نظر خود به کارشناسان این شرکت سفارش دهید. کارشناسان شرکت صنعتی نظری میتوانند در این زمینه به شما کمک نمایند.

شما همراهان می توانید انواع دریچه های اسلوت را از موسسه های فنی معتبر خرید کنید و با کسب مشاوره از کارشناسان مجرب آنها، محصولی با کیفیت و کار آمد را تهیه کنید. طراحی این دریچه زیباست و می توان آن را با انواع دکور ها هماهنگ نمود. البته این نکته را باید در نظر داشت: اگر که موقع نصب طول های بلندتر مورد نیاز باشد می توان قطعات بیشتری را کنار هم در مکان مورد نظر نصب کرد. یکی از علت های استفاده از این نوع دریچه در مکان های مختلف شکل زیبای آن است مثلا در لابی هتل ها و یا پاساژها و مکان های تجاری بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانی که از بین اسلوت ها نیز انتخاب صورت می گیرد به میزان جریان هوا و سرعت پرتاب ذرات هوا توجه می شود و نحوه و مکان نصب نیز بسیار مهم است به صورتی که ارتفاع دریچه از سطح و کف در هوا رسانی تاثیر می گذارد. ساخت این نوع دریچهها به شکلای است که هوا بصورت بسیار موثر، هم به صورت دمش و هم مکش به محیط وارد یا خارج میکند. این محصول را با توجه مکان نصب، بصورت یکسر بسته، دوسر بسته و حتی دوسر باز میتوان تولید کرد. این محصول با توجه به مکان نصب، به شکل یک طرف بسته، دو طرف بسته و حتی دو طرف باز قابل تولید می باشد.

در واقع میتوان گفت استفاده از این دریچهها بعنوان یک گزینه دکوراتیو در طراحیهای مدرن ساختمانی، به شکلی ویژه مورد توجه قرار گرفته است. این دریچه دارای شکل ظاهری زیبایی است و معمولا برای مکان های مدرن که زیبایی دکور نیز مهم است استفاده می شود ولی انتخاب از میان انواع مختلف آن نیاز به تخصص و مشاوره دارد. برای آشنایی بیشتر با دریچه اسلوت در این مقاله با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید