شرکت تهویه مطبوع ترکان پارتاک

نکته بسیار مهم در سفارش این نوع دریچه ها این است که دمپری که در پشت این دریچه نصب می گردد حدود 10 سانتی متری در کانال در زمان باز شدن دمپر نیاز به فضای خالی دارد. نکته قابل توجه هنگام نصب رم روی لپ تاپ نوع طراحی لپ تاپ است، اگر از لپ تاپ های معمولی استفاده می کنید معمولا دریچه ای برای دسترسی آسان به رم و هارد لپ تاپ در زیر بدنه تعبیه شده که با باز کردن 2 یا 3 پیچ به راحتی باز می شود.

زمانی که از بین اسلوت ها نیز انتخاب صورت می گیرد به میزان جریان هوا و سرعت پرتاب ذرات هوا توجه می شود و نحوه و مکان نصب نیز بسیار مهم است به صورتی که ارتفاع دریچه از سطح و کف در هوا رسانی تاثیر می گذارد. تامین سیستم هوارسانایی این مدل از واحدها باید توسط دریچه هوای اسلات صورت پذیرد. دریچه های طرح اسلات از جنس تمام آلومینیوم با طراحی قالب اختصاصی تولید میشوند.

تولید این نوع دریچه بصورت فریم و پره آلومینیومی یا آهنی می باشد. از مزایای این نوع دریچه های دیواری میتوان به پره های هفت و هشت اشاره کرد. در عین حال در صورت درخواست خریدار در ساخت دریچه های خطی میتوان از ورق آلومینیوم، گالوانیزه و ورق استنلس استیل نیز استفاده کرد. از دریچه اسلات در فضاهایی با ارتفاع ۵ متر میتوان استفاده کرد. دریچه هوا خطی اسلوت یکی از این دریچه ها می باشد.

این نوع دریچه در مدل آهنی و آلومینیومی در سایزهای استاندار تولید شده و موجود در انبار می باشد. دریچه خطی اسلوت میتواند برای کُنجها (به شکل دیواری یا دریچه سقفی) با زاویه دلخواه طراحی و تولید شود. ولی دمپر بصورت فقط آلومینیومی قابل تولید می باشد. دمپر این نوع دریچه برای زمستان قدرت هوابندی کامل را نیز ندارد. از مشخصات این دریچه می توان فریم ۳.۵ سانتی دور دریچه و پره های عمودی جهت تنظیم جریان به سمت چپ و راست و دمپر پشت دریچه جهت بسته شدن عبور جریان هوا و هدایت جریان هوا به بالا و پایین می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید