قيمت میلگرد در تاریخ 1400/12/05 – شرکت فولادکبیر-سهامی خاص

با توجه به اینکه بودجهی دولت انقباضی بسته شده، پیش بینی میشود نرخ تورم تا ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش یابد و اگر معاهدهی برجام احیا نشود، افزایش قیمت دلار هم چندان صعودی نخواهد بود. در نمودار زیر به میزان کاهش قیمت در دی ماه و آذر ماه توجه کنید. برای یک خرید آگاهانه و هوشمندانه داشتن یک مرجع معتبر که قیمت میلگرد را به صورت لحظهای بروزرسانی کند، حائز اهمیت است چرا که از جمله پارامترهای مهم در خرید، اطلاع از قیمت روز آن محصول میباشد. از سوی دیگر کشورهای پیشرفته برای کاهش هزینههای تولید و استفاده از نیروی کار ارزان، کارخانههای خود را به کشورهای در حال توسعه منتقل کردهاند.

برای اطلاع و پیش بینی قیمت میلگرد و دیگر تحلیلهای مربوط به آهنآلات، میتوانید از خدمات سایت آهن آنلاین استفاده کنید. قیمت مواد اولیه برای تولید انواع میلگرد، بهطور مستقیم بر قیمت محصول نهایی اثر دارد. عامل نهایی نیز قیمت ارز است. بخاطر داشته باشید که همواره فاکتورهای ثابت و متغیری بر روی قیمت محصولات پرکاربردمیلگرد و آهن اثرگذار هستند.

کاربران عزیز میتوانند برای دریافت اخبار لحظهای آهن، تامین آهنآلات و انواع مواد فولادی و استفاده از تحلیلهای دقیق بازار، از سایت آهن آنلاین بازدید به عمل آورند. همانطور که میدانید، قراضه و سنگ آهن، مواد اولیهای هستند که برای تولید میلگرد مورد استفاده قرار میگیرند. از مهمترین مواد تاثیرگذار بر روی قیمت آهن، میتوان نفت را مثال زد که بازار گستردهای دارد و عین حال نیز گاها با نوسانات شدیدی همراه میشود. محصولات مجموعۀ خود را بر اساس وضعیت بازار با قیمت مناسب و متعارف عرضه می کنند.

قیمت میلگرد در بازار به مجموعه عوامل داخلی و خارجی بسیاری وابسته است که هریک می توانند در نوسانات قیمت میلگرد و روند افزایشی و کاهشی آن نقش مهمی ایفا کنند. در واقع به دلیل کاهش شدید تقاضا و قدرت خرید مردم، بازار مسکن ساکن ماند و افزایش قیمت چندانی را تجربه نکرد. در پی افزایش قیمت آهنآلات در بازههای زمانی مختلفی از سال، بازار مسکن با رکود مواجه شده بود؛ در حالی که طبق رابطه مستقیم قیمت آهن و مسکن، باید شاهد افزایش قیمت مسکن میبودیم.

دیدگاهتان را بنویسید