قیمت امروز میلگرد آجدار در بازار + قیمت رقابتی

همانطور که گفته شد علاوه بر هزینه تولید و میزان عرضه و تقاضا در سطح داخلی، عملکرد سازمان بورس کالا را نیز می توان از عوامل داخلی موثر بر قیمت میلگرد دانست که به طور مستقیم در این بازار نقش مهمی را ایفا می کند. این محصولات در قطرهای بین ۶ تا ۳۲ میلی متر بیشتر در بازار یافت می شود و برای قطرهای بزرگ تر باید سفارش داده شود. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد. در نگاه اول قیمت میلگرد a4 نسبت به استانداد a3 گران تر است اما با کمی دقت متوجه می شویم که در گرید a3 تنش تسلیمی به میزان ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع داریم ولی تنش تسلیم گرید a4 به میزان ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

می دانید که هر مقطع فولادی باید بر اساس استانداردهایی ساخته شود و به صورت درست و متناسب در جای خود مورد استفاده قرار بگیرد تا کارایی و عملکرد مناسبی داشته باشد. پس از پیدا کردن جدول میلگرد در کتاب، ستون مساحت مقطع (A) را بیابید، مساحت برابر یا کمی بزرگتر از میلگرد خود را علامت زده تا نمره میلگرد خود را بیابید. قیمت میلگرد روز از جمله؛ قیمت میلگرد بناب، قیمت میلگرد اصفهان و قیمت میلگرد بافق را از جدول قیمت و مشخصات میلگرد عرضه شده توسط شرکت سراج توس، با اطمینان از بهترین قیمت و کیفیت، خریداری کنید.

ابعاد طول میلگرد مورد نیاز خود، به همراه تعداد آن را محاسبه و با استفاده از راهنمای خرید میلگرد، مقدار مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید. یکی از معیار های برای قیمت میلگرد را می توان قطر آن باشد و طول آن ۱۲ متر است ولی برای قطرهای کمتر از ۱۰ میلی متر به صورت کلاف ساده و کلاف آجدار نیز تولید می شود.

مشخصات پروفیل ها و مقاطع فولادی از جمله میلگرد در کتابی با عنوان پروفیل های ساختمان فولادی (اشتال) آمده است. قطر میگرد این به استاندارد کشورهای سازنده بستگی دارد و معمولا بین ۶ تا ۶۰ میلی متر است. اما پیش از خرید باید بدانید که این مقطع طویل فولادی در ۲ نوع آجدار و ساده در بازار وجود دارد. از آنجایی که میلگرد انواع مختلفی دارد، خرید آن حساسیت و اهمیت خاص خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید