قیمت امروز میلگرد آجدار در بازار + قیمت رقابتی

هزینه های تولید: برای تولید میلگرد از شمش فولاد استفاده می شود در نتیجه قیمت شمش فولاد بر روی قیمت روز میلگرد تمام کارخانه های ایران تاثیر می گذارد. به علت نوسانات قیمت برای خرید میلگرد و استعلام قیمت تماس بگیرید. جهت خرید از عصرآهن، ابتدا قیمت میلگرد را از وبسایت بررسی کنید و یا میتوانید با مجموعه تماس بگیرید و تلفنی استعلام قیمت کنید، بعد از ثبت درخواست و صدور پیش فاکتور، مبلغ پیش فاکتور به حساب شرکت واریز میشود سپس ارسال و تحویل بار توسط عصرآهن انجام میشود.

در همه مراحل خرید تیم پشتیبانی عصرآهن در کنار شماست، میتوانید در هر مرحله با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۵۰۲۸۰ تماس بگیرید، همکاران ما همه روزه آماده پاسخگویی به شما هستند. تمام تلاش ما این است تا به مشتریان خود کمک کنیم تا خریدی مطمئن، با کیفیت و مقرون به صرفه را تجربه کنند. خرید میلگرد از کارخانه تنها در ظرفیتهای بالا (۱۵ تن به بالا) صرفه اقتصادی دارد؛ چراکه هزینه حمل و نقل بار از کارخانه تا محل پروژه، گاهی درصد بالایی از هزینهها را به خود اختصاص میدهد که از بهینگی خرید میکاهد. با توجه به توسعه روز افزون فناوری در صنایع و ساختمان حضور رقبای متعدد، با تکیه بر سوابق همکاری با مجموعه های متعدد و معتبر در ایران عزیزمان، بر آن شدیم تا صداقت در گفتار ، سرعت ، عمل و تعهد را سر لوحه امور خود قرار داده و افتخار جلب رضایت مشتریان را در کارنامه خود ثبت کنیم.

در این روش شمشهای فولادی در دمای ۱۰۰ درجهسانتیگراد در کوره قرار گرفته سپس به خط تولید میفرستند تا نورد شوند، سپی طی سه مرحله قطر شمشها کم و طولشان افزایش مییابد که به این مرحله، مرحله رافینگ میگویند. لازم به ذکر است بیشتر میلگرد موجود در بازار ایران توسط کارخانه های دولتی و خصوصی کشور تولید و به بازار عرضه می شوند.

در ایران مهم ترین کارخانه تولید کننده میلگرد کارخانه ی ذوب آهن اصفهان می باشد. در استاندارد ملی ایران به این نوع میلگرد آج 400 نیز گفته می شود. همان طور که پیشتر گفته شد در عصرآهن تلاش میشود قیمت میلگرد روز به صورت لحظهای و ثانیهای آپدیت شود. همچنین مسائل جانبی در تعیین قیمت روز میلگرد تاثیر گذار است. همچنین نوع آلیاژ به کار رفته در میلگرد ها بر روی قیمت آنها تاثیرگذار بوده و همینطور که میدانید قیمت میلگرد بسته به عوامل مختلف مانند شرایط داخلی کشور، نرخ ارز و ارزش آن، قیمت ها دچار تغییر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید