قیمت امروز میلگرد آجدار در بازار + قیمت رقابتی

بنابراین قیمت شاخه های ۱۲ متری قطرهای مختلف میلگرد اجدار با یکدیگر متفاوت است. همچنین قیمت گریدهای مختلف میلگرد اجدار نیز با یکدیگر متفاوت است. لازم به ذکر است که وزن میلگرد آجدار شاخه ۱۲ متری برندهای مختلف ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. در حالی که شاهدیم با وجود کاهش میزان صدور پروانه های ساختمانی و رکود ساخت و ساز باز هم روند کاهشی در قیمتها وجود نداشته است. در برخی موارد این موضوع مطرح میشود که میلگرد 10 ساده سبک مناسبتر است یا سنگین؟ به طوری که میلگرد آجدار گرید A2 دارای آج های مارپیچ، میلگرد اجدار A3 دارای آج های جناقی و میلگرد اجدار A4 نیز دارای آج های مرکبی می باشد.

به همین علت قیمت میلگرد و انواع آن، هنگام خرید برای آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو دقت داشته باشید در هنگام خرید این محصول سایز مورد نظر خود را درست انتخاب نمایید. در گذشته برای افرادی که برای انبوه سازی مجوز دریافت می کردند سهمیه ای برای خرید میلگرد ساختمانی در نظر گرفته می شد. آهن آلات ساختمانی در واقع محصولات فولادی هستند که به طور مستقیم و غیر مستقیم در ساختمان کاربرد دارند. میلگرد ها بر اساس استاندارد روسی به انواع زیر تقسیم میشوند. با این وجود ممکن است قیمت دو محصول با استاندارد یکسان در دو کارخانه با هم متفاوت باشد.

این فرمول محاسبه وزن میلگرد آجدار بر اساس استاندارد دین آلمان می باشد. به این ترتیب با وجود اینکه خريد میلگرد از بورس با پروانه ساختمانی امکان پذیر است، می توان کنترل بیشتری بر قیمت میلگرد ساختمانی داشت. به دلیل کاربرد گسترده میلگردهای آجدار در ساخت و ساز، استعلام قیمت میل گرد ساختمانی آجدار ، از دیگر انواع بیشتر است. میلگرد از محصولات فوق العاده مهم و پرکاربرد است و بازارهای داخلی و خارجی زیادی دارد به همین دلیل تولیدکنندگان زیادی هم در داخل و خارج از کشور دارد. و به دلیل یکسان بودن خواص مکانیکی و مشخصات شیمیایی سطح بیرونی، این نوع میلگرد مقاومت بهتر و یکنواختتر بوده و استفاده این نوع میلگرد در مناطق زلزلهخیز توصیه میشود.

در صورتی که به اندازه خاصی از این میلگردها نیاز دارید، لطفاً با کارشناسان ما در آیین صنعت برای خرید میلگرد ساده و اطلاع از قیمت آن تماس بگیرید. برای تولید مخزن هایی که باید ضد زنگ باشند از میلگرد آلومینیوم استفاده می شود. قیمت میلگرد اجدار معمولا به صورت کیلویی ارائه می گردد. بسیاری از تحلیلگران اقتصادی پیشنهاد کردند برای کنترل قیمت خرید میلگرد ، به ازای هر پروانه ساختمانی سهمیه فولاد در نظر گرفته شود. بیلت یا بلوم فولادی را در درجات و مراحل مختلف گرم میکنند تا به دمای مورد نظر برسد، سپس نوبت به شکل دهی میرسد تا محصول اولیه به صورت یک میلۀ گرد درآید.

دیدگاهتان را بنویسید