قیمت امروز میلگرد آجدار در بازار + قیمت رقابتی

از طرفی تاثیری بر روی استحکام کلی سازه نیز ندارند. به طور کلی به میلگرد بکار رفته درون بتن، چه به صورت شاخه و چه به صورت کلاف، آرماتور گفته میشود و به عملیات قرار گیری آرماتور درون بتن، آرماتوربندی میگوئیم. به طور کلی استاندارد های مختلفی بوسیله سازمان های بین المللی تعریف شده است. ترانس نیز برای تحمل مقاومت در برابر بار های متمرکز با ارائه مقاومت و سختی به اندازه کافی موضعی برای بار، برای گسترش در منطقه گسترده تر استفاده می شود. در برخی موارد این موضوع مطرح می شود که میلگرد 10 ساده سبک یا سنگین؟

سازه های بتنی غیرقابل تقویت بودند؛ اما میلگرد ده ساده اوایل قرن بیستم میلادی، در ساخت و ساز استفاده شده است. به طور معمول بهتر است که ده ساده به صورت بندیل جابجا شود. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نماد هریک از کارخانجات و اطلاعات حک شده بر روی میلگرد می توانید به مقاله مربوطه در سایت مرکزآهن با نام “راهنمای کامل علامت اختصاری حک شده بر میلگرد کارخانجات مختلف” مراجعه نمایید. البته معمولا شرکت های تولید کننده تمام تلاش خود را می کنند تا قطر میلگرد 10 ساده دقیق بوده و شاید در موارد بسیار اندکی این تغییر در قطر آن ها دیده شود.

معمولا این نوع از میلگرد ها برای رابیتس کاری مورد استفاده قرار می گیرند. میلگرد ذوب آهن اصفهان از شاخص ترین و مهمترین محصولات کارخانه د.ب آهن اصفهان می باشد که در دو نوع ساده و آجدار با آجهای یکنواخت و دوکی شکل طبق طبق استاندارد Gost شوروی سابق و DIN آلمان تولید میشوند. میلگرد ۱۰ ساده سبک یا سنگین ؟

بعضا در هنگام خرید میلگرد با فروش زیر قیمت بازار مواجه می شویم شاید علی الظاهر یافتن محصولی زیر قیمت بازار پیروزمندانه به نظر آید اما این مساله می تواند دلایلی همچون باری که مدت زمان زیادی در انبار بوده و یا زنگ زدگی دارد و حتی بعضا دست دوم باشد و در بهترین حالت به دلیل نیاز فروشنده به پول نقد زیر نرخ بازار عرضه گردد و تمامی این حالت ها نیاز به تحقیق و بررسی دارد. برای حمل و نقل راحت تر این شاخه های ۱۲ متری از وسط نصف شده و به ۲ شاخه ۶ متری نیز تقسیم می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید