قیمت امروز میلگرد در بازار

ساخت خاموت به منظور کنترل میلگردهای طولی، تقویت مقاومت برشی و جلوگیری از ترک خوردگی بتن. روند خرید میلگرد از آهن آنلاین به چه صورت است؟ اما آنچه که در قدم اول مشترک است، پیش گرم کردن بیلت یا بلوم است. چقرمگی آرماتورهایی که به روش آلیاژی تولید میشود بالاست و شکنندگی میله های حاصل از روش ترمکس را ندارد.

هزینه های تولید: برای تولید میلگرد از شمش فولاد استفاده می شود در نتیجه قیمت شمش فولاد بر روی قیمت روز میلگرد تمام کارخانه های ایران تاثیر می گذارد. به عنوان مثال و با توجه به آنچه که در بالا بیان شد، وجود حرف لاتین T بر روی آرماتور آجدار، نشان میدهد که محصول به روش ترمکس تولید شده است.

علاوه بر شاخه، محصولات به صورت رول یا کلاف نیز تولید میشوند. این محصولات در سایزهای (قطر) 8 – 32 میلیمتر تولید میشود. بنابراین، احتمال شکسته شدن آرماتور در حین عملیات خمکاری بالا خواهد رفت. مقاومت کششی بالا و استحکام زیاد در برابر خم شدن. در روش میکروآلیاژی، شمش آهن بعد از انجام عملیات روی ، در دمای محیط سرد میشود که این سرد شدن تدریجی باعث افزایش مقاومت میلگرد میشود. تصور بسیاری از افراد این است که میلگردها، فقط در ستون ها مورد استفاده قرار می گیرند، در حالی که اینطور نیست!

از میلگردهای آجدار، معمولاً در ساختمان سازی استفاده می شود؛ در حالی که میلگردهای ساده برای صنایع مختلف، قابل استفاده هستند. این محصولات بهترین نوع و در عین حال گرانترین نوع میلگرد می باشد که استفاده از آن در پروژه ها به دلیل غیر اقتصادی بودن آن خیلی متداول نمی باشد و در پروژه های خاص از آن استفاده می شود. این پروفیل فولادی به دلیل مشخصات و خصوصیات مکانیکی مناسب، به طور گسترده در بتن به منظور افزایش مقاومت کششی استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید