قیمت روز میلگرد بناب، میلگرد زاگرس، میلگرد فایکو، میلگرد ابرکوه،قیمت میلگرد 16،قیمت میلگرد امروز

البته به گفته فعالان بازار آهن و فولاد کشور در این مدت محصولی از انبار بازارهای تهران برای مشتریان ارسال نمی شود اما خرید و فروش همچنان ادامه دارد و ارسال محصول به نقاط مختلف کشور از انبارهای سایر استان ها انجام میشود. شرکت فولاد حامیران با سالها تجربه در زمینه فروش میلگرد و محصولات فولادی، قادر است بهترین نوع و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. به منظور درگیر شدن و افزایش هرچه بیشتر سطح تماس میلگرد با بتنی که میلگرد در آن مورد استفاده قرار می گیرد، می باشد. میلگرد ساده یا میلگرد بدون آج، در ساختمانسازی جهت افزایش مقاومت بتنها در برابر نیرویهای کششی مورد استفاده قرار میگیرد.

میلگرد آجدار با آج مرکب نیز از نوع میلگرد A4 بوده که به دلیل سختی بالای آن بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد آجدار با آج مارپیچ یا یکنواخت از نوع میلگرد A2 بوده که به دلیل کمتر بودن درصد کربن در ساختار آن از قابلیت خم پذیری بهتری برخوردار است و در ساخت خاموت از آن استفاده می شود.

خبر پیشین تعطیلی فولاد سازان کشور به دلیل قطعی برق به مدت ۲ هفته باعث شده بود تا بهای میلگرد در بازار آزاد صعودی قابل ملاحظه داشته باشد و از کانال ۱۵ هزار تومان به کانال ۱۷هزار تومان وارد شود، هرچند که در ادامه این تعطیلی با فعالیت ۵۰ درصدی شبانه جایگزین شد اما این امر نتوانست تاثیر چندانی در میزان تولید و عرضه محصول به بازار داشته باشد و به این ترتیب التهاب در این بازار ادامه یافت. در این شرایط هر کیلوگرم میلگرد در بازار آزاد با نرخی در حدود ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان مورد دادوستد قرار می گیرد که اگر چه با اوج قیمتی این محصول که ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم بود فاصله دارد، اما نرخی قابل توجه بهشمار می رود.

میلگرد آجدار آهن یا آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن ( بتن ) مورد استفاده قرار میگیرد. فولاد ایرانیان با دستهایی پر برای خدمت به شما آمده است. از آنجایی که مقاومت و قطر میلگردها با هم متفاوت هستند این عوامل بر روی قیمت انواع میلگرد تاثیر گذار هستند. ظرف روزهای اخیر از رونق معاملات سنگ آهن چین کاسته شده که این موضوع میتواند در ادامه سیگنالی منفی برای بازار شمش و محصولات فولادی باشد و در واقع اجازه کاهش قیمت را به محصولات فولادی بدهد. در واقع برخی متقاضیان این بازار احتمال می دهند که ظرف هفته های آینده این بازار با کنترل قیمتی روبهرو شده و از همین رو ریسک خرید در قیمت های فعلی را به سادگی نمی پذیرند.

دیدگاهتان را بنویسید