قیمت روز میلگرد در بازار امروز ایران – آهن پویا

همانند بسیاری از محصولات دیگر استانداردهای خاصی برای ساخت میلگرد در کشورهای مختلف وجود دارد. به عنوان مثال خرید شما از کارخانه ای در شمال کشور به دلیل ارائه قیمت پایین میلگرد صورت گرفته است. منظور از میلگرد ۸ و ۱۴ و ۱۶ سایز و قطر آنها است که البته هر کدام مشخصات و کاراییهای خاص خود را دارند و ما در این مجال این تفاوت ها را به شما خواهیم گفت. این سایز از میلگرد اغلب در شاخههای ۱۲ متری به بازار عرضه میشود که دارای وزن های مختلفی در کارخانه ها است و بیشترین کارایی را در ساخت خاموت دارد.

همانطور که سایزها و خرید ارزانترین قیمت میلگرد در کارخانه ها با یکدیگر متفاوت است. در هنگام مشاهده قیمت ها حتما به تاریخ بروزرسانی جداول دقت نمایید و در صورتی که با تاریخ امروز مغایرت دارد، با واحد فروش آهن باکس تماس بگیرید تا در صورت موجود بودن در انبار، میلگرد مورد نیاز شما را تامین نمایند. از آنجا که میلگرد باعث مقاوم شدن بتن در برابر نیروهای کششی و چرخشی شده و در زمان اعمال نیروهای کششی به بتن، مانع ترک خوردن و شکستن میشود، پس کیفیت میلگرد اثر بسیار زیادی در مقاومت ساختمان دارد. در مدت زمان بسیار کوتاه پیش فاکتور برای شما ارسال میگردد .

همانطور که میدانید، کشورمان ایران بسیار زلزلهخیز بوده و اکثر شهرها در معرض خطر زلزله شدید و نسبتا شدید هستند، از این جهت استفاده از مصالح مرغوب در ساختمانسازی بسیار مهم و حیاتی میباشد. فولاد A3 و A2 به صورت آجدار تولید می شود که مقاومت تسلیم و مقاومت کششی A2 به ترتیب 3400 و 5000 و میلگرد A3 به ترتیب 4000 و 6000 می باشد. میلگردها را در دو نوع ساده و آجدار تولید و به بازار عرضه میکنند. استانداردهای میلگرد در کشورهای مختلف متفاوت هستند، هر یک از استانداردهای این مقطع فولادی بیانگر خواص مکانیکی آن است، و قیمت میلگرد با استانداردها و ضخامت های مختلف باهم متفاوت است همچنین این مقطع فولادی به دو دسته آجدار و ساده تقسیم میشود، نوع ساده میلگرد فاقد آج یا برامدگی بر سطحش است.

قیمت میلگرد آجدار و بدون آج قطر بالا را نیز می توانید از ما سوال کنید. برای آشنایی بیشتر با برترین کارخانه های تولید کننده میلگرد میتوانید به مجله آهن پرتال مراجعه کنید. برای خرید میلگرد در انواع و سایزهای مختلف از کارخانه های معتبری مثل ذوب آهن اصفهان، نیشابور، میانه، ابهر، قیمت میلگرد زاگرس، راد همدان، ظفر بناب و … باتوجه به گسترش طرحهای مقاومسازی سازهها و استفاده از میلگرد در پروژههای مختلف، کیفیت و قیمت میلگرد از اهمیت ویژهای برخوردار شد. با استفاده از فرایند رافینگ، با کاهش پیدا کردن قطر شمش به طول آن افزوده میشود. هر استاندارد میلگردهایی را ارائه میدهد که دارای ویژگیهای به خصوصی است که آن را برای استفاده در کاربردهای خاص مناسب میسازد.

دیدگاهتان را بنویسید