قیمت روز میلگرد در بازار (خرید میلگرد آجدار و ساده ۱۴۰۰)

در کاهش و افزایش قیمت مقاطع فولادی عوامل بسیاری دخیل است. علت کاهش قیمت آهن چیست؟ اما دلیل افزایش قیمت میلگرد و آهن چیست و آیا روند افزایشی قیمت میلگرد ادامه دارد؟ کاربرد گسترده انواع میلگرد اصلی ترین دلیل برای اهمیت قیمت میلگرد به شمار می آید. به همین دلیل باید تغییرات قیمت در بازار آهن را از منابع مختلف بررسی کرد تا به دقیقترین قیمتها رسید.

البته کارخانه فولاد کویر کاشان تا سایز ۱۶.۵ کلاف ساده تولید می کند. مجموعه آهن تخفیف یک مرجع معتبر و عالی برای خرید میلگرد ساده و نبشی است. با توجه به این که این میلگرد ساده نیاز به خمکاری های متعدد دارند، لذا کمتر بودن قطر آنها در برخی موارد نیز قابل چشم پوشی می باشد. شایان ذکر است تفاوت کاربردهای این نوع میلگرد با نوع شاخه ای از نظر نگهداری و توزیع می باشد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اگر جزو افرادی هستید که با بازار آهن و سر و کار دارید، میدانید که استعلام اقلام پرمصرفی مانند میلگرد چه چالشهای بزرگی به همراه دارد.

وزن میلگرد از دیگر نکاتی است که باید قبل از خرید میلگرد به آن توجه داشته باشید. میلگرد های آجدار به 4 دسته A1، A2، A3 و A4 تقسیم می شوند که شکل هر کدام با مدل دیگر فرق دارد و کاربرد های متفاوتی نیز دارد. برای ثبت سفارش میلگرد به صورت شاخهای یا بندیلی، فقط کافی است تلفن و نام خود را برای ما در انتهای همین صفحه با ما وارد کنید. جهت خرید از عصرآهن، ابتدا قیمت میلگرد را از وبسایت بررسی کنید و یا میتوانید با مجموعه تماس بگیرید و تلفنی استعلام قیمت کنید، بعد از ثبت درخواست و صدور پیش فاکتور، مبلغ پیش فاکتور به حساب شرکت واریز میشود سپس ارسال و تحویل بار توسط عصرآهن انجام میشود.

بدون شک میلگرد جزو پرکاربردترین فرآوردههای فولادی است که در بازار آهن عرضه میشود. حتما باید دقت کنید که در خرید میلگرد به چه نکاتی توجه کنید تا خرید موفقی داشته باشید. خرید میلگرد از کارخانه بین ۱ تا ۴ روز کاری بسته به محل کارخانه زمان میبرد. اگر در آستانه ساخت سازههای ساختمانی و صنعتی هستید و برای پروژههای خود نیاز به خرید میلگرد دارید، این مطلب برای شما است تا اطلاعات تکمیلی و ضروری درباره میلگرد و قیمت آن را کسب کنید. سابقه 25 ساله آسرون در بازار آهن و فولاد یعنی شما با یک تیم حرفهای و با تجربه تماس میگیرید و تجربه آنها در تصمیمگیری برای انتخاب محصول مناسب، راهگشای شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید