قیمت میلگرد آجدار، جدول وزنی، استانداردها و کاربردهای آن

8. امکان عودت بار تا دو روز کاری، مزیتی است که آنلاین سازه جهت افزایش اعتماد برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است. امکان عودت بار تا دو روز کاری وجود دارد. در بین انواع آرماتور آجدار، دو سایز 14 و 16 و استاندارد A3 کاربردیتر هستند. این در حالی است که آج میلگرد A3 از نظر ظاهری زمانی که از بخش اتصال دو آج به آن نگاه شود شبیه جناق می باشد و به دلیل سختی بیشتر و انعطاف و خمش کمتر به نسبت میلگرد A2 عموما در ستون ها مورد استفاده قرار می گیرد. این ضعفها، با افزودن میلگرد در بتن و تبدیل آن به بتن مسلح و همچنین افزودن مفتول یا کابلهای فولادی با مقاومت بالا در مورد بتن پیش تنیده، برطرف میشود.

پیش بینی قیمت آهن و قیمت میلگرد شدیدا نیازمند شناخت کامل بازار آهن است که جهت آشنایی و شناخت کامل این بازار باید قیمت محصولاتی همچون میلگرد و قیمت آهن را به طور مستمر و روزانه در بازه زمانی طولانی مدت مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید پیوندی که میان این محصولات و سایر مقاطع فولادی است، درک نمایید البته لازم به ذکر است که برای درک بهتر بازار آهنآلات هیچ راه دیگری نخواهید داشت. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

اگر تمایل دارید نرخ لحظهای این محصولات به طور اتومات و به صورت آنلاین برایتان ارسال شود، عضو کانال تلگرام شرکت مهندسی آنلاین سازه شوید: onlinesazehh. متاسفانه برخی تولیدکنندگان و فروشندگان با کاهش در سطح مقطع ها و کم کردن وزن استاندارد میلگردها، به صورت غیرقانونی کمفروشی میکنند و سود سرشاری از آن بدست میآوردند. تولیدکنندگان ایرانی از استاندارد ملی 3132 و DIN, EN, JIS, ASTM, ISO برای تولید استفاده میکنند. از طرفی، مهندسین عمران و سازه همواره از جدولی به نام جدول اشتال برای محاسبات خود استفاده میکنند. از این رو، نباید از آن برای جوشکاری، آهنگری و یا تغییر شکل با زوایای تند استفاده شود.

همانطور که از نام آن مشخص است به صورت طولی در امتداد بتن به شکل صاف کار گذاشته میشوند. برای راحتی کار و محاسبه وزن میلگرد آجدار میتوانید از فرمول زیر استفاده کنید. از میلگردهای آجدار مقاومت بالا (HSD) به منظور تقویت در ساخت و ساز استفاده میشود. عمده استفاده از میلگرد سایز ۸ در تولید خاموت و مش فولادی می باشد. پس از عبور از سال پر فراز ۹۹ که آغشته از گرانی ها بود، میخواهیم نمودار قیمت میلگرد ۱۴۰۰ را در سایز ۱۶ در برند ذوب آهن اصفهان را به شما عرضه نماییم. در میان قیمت انواع میلگرد و از میان کارخانههای مذکور، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان نسبت به راد همدان، میانه و نیشابور ارزانتر است.

دیدگاهتان را بنویسید