سایز میلگرد, حالت, آنالیز, وزن, واحد, قیمت (ریال). میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان, شاخه آجدار,

قیمت آهن آلات بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می گردد که می توان به محل تولید و شاخص های آنها اشاره نمود. به دلیل تحریم های حاکم بر بازار، قیمت آهن آلات در سطح بازار بی ثبات است و از مراکز معتبر و مطمئن اقدام به خرید محصولات فولادی نمائید. این مجموعه دارای سابقۀ طولانی در زمینۀ فروش آهن آلات ساختمانی فعالیت می کند و همواره محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کنند. قیمت آهن و میلگرد در بازار ایران یکی از مهمترین و پرتقاضاترین بخش ها در حوزه آهن آلات است که نیاز کاربران زیادی به صورت روزانه با مراجعه به سایت های خرید و فروش و مرجع قیمت آهن و میلگرد پاسخ داده میشود.

این محصول همان میلگرد سیاه است که دارای پوشش اپوکسی می باشد. روش فوق روش ریاضی و اصلی محاسبه وزن میلگرد می باشد اما روش های دیگری نیز بر اساس همین روش به وجود آمده اند که پیچیدگی کمتری دارند. برآورد قیمت میلگرد خرک در کنار دیگر انواع میلگردی که جهت ساخت ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می شوند، حائز اهمیت است. به طور کلی جهت افزایش مقاومت میلگردهای خاموت در امور ساخت و ساز به کار برده می شوند.

کاربرد میلگرد راستا جهت افزایش مقاومت بتن در ساخت ستون ها، پی و فنداسیون ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می شود. میلگرد آجدار برای تقویت پل ها، ساختمان ها و سدها استفاده می شود. قسمت فوق اشاره ای کلی موارد کاربرد میلگرد در صنعت ساختمان سازی اشاره نمودیم، علاوه بر آنکه در ساخت و ساز خودرو و ماشین آلات سنگین نیز مورد استفاده قرار گرفته می شوند. قیمت روز میلگرد آجدار وابسته به قیمت روز آهن آلات می باشد. پیش از راه اندازی یک پروژۀ ساختمانی، اطلاع از قیمت میلگرد جهت برآورد هزینه های پروژه ضرورت دارد.

هنگام ساختمان سازی جهت مقاوم سازی بتن از میلگرد استفاده می شود تا بدین وسیله بتوانند قسمت های ستون و سقف ساختمان را کامل نمایند. به دلیل وجود همین عوامل مختلفی که در قیمت آهن آلات تاثیرگذارند به هیچ وجه نمیتوان قیمت میلگرد و حتی روند افزایش و کاهش آن را پیش بینی کرد. قیمت آهن آلات به دلیل وضعیت نابسامان بازار تغییرات جزئی دارد و خریداران پیش از تهیۀ میلگرد نیاز به استعلام قیمت میلگرد و دیگر آهن آلات مورد نیاز خود داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید