قیمت میلگرد | خرید میلگرد در بازار به قیمت امروز – آهن ملل

در اینجا باید بدانید به علت مسافت طولانی قیمت تمام شده حمل و نقل میلگرد برای شما بسیار بیشتر شده و شما را از انتخابتان پشیمان خواهد کرد. میلگرد فایبر گلاس نوعی میله با استحکام فوق العاده بالا است که حتی در محیط های شیمیایی بسیار خورنده نیز مقاوم است اما خاصیت کششی و انعطاف آن پایین است. ابداع شدند. این روش ها تا حدی در برابر محیط های خورنده از اکسید شدن فولاد جلوگیری می کردند ولی حتی در برخی شرایط مثل زمانی که در یک محیط شیمیایی و خوردنده اسیدی، بازی، مواد روغنی، آب شور دریا و محیط های این چنینی از میلگردهای دارای پوشش استفاده می شد، باز هم میلگردها دچار خوردگی و فرسایش می شدند و تنها مدت کمی مقاومت داشتند.

این مشکل باعث شد تا میلگردهایی تولید شوند که نه تنها سطح بیرونی بلکه تمام قسمت ها و لایه های آن ها در برابر عوامل خورنده مختلف و قوی مقاومت داشته باشند. از آنجایی که ممکن است در کارگاه های پروژه های ساختمانی سایز میلگردها را نتوان به راحتی تشخیص داد، بهتر است با استفاده از ابزارهایی، قطر و طول میلگرد اندازه گیری شود و با فرمول ساده سایز آن ها را مشخص کرد. میلگرد ساده وقتی آسیب ببیند و قابل استفاده نباشد، به گروه ضایعات منتقل میشود. سایز این نوع از میلگرد ها از 6 میلی متر شروع شده و تا 50 میلی متر ساخته شده و به بازار عرضه می گردد.

سطح میلگرد ساده صاف و گرد می باشد آنها در اندازه های مختلف از 6 تا 50 میلی متر در دسترس هستندبرای مقاصدخاصی نظیر جایی که باید میله ها در یک آستین فلزی یا ورقه ای بلغزند، برای اتصالات ادغامی در جاده ها و باندهای فرودگاه،برای ستون های مارپیچ استفاده می گردند بدون ایجاد آسیب به سادگی خم و برش می خورند. میلگرد استنلس استیل نوعی میل گرد است که با تغییر در ترکیب آلیاژی آن، خاصیت ضد زنگی و استحکام را به ترکیب شیمیایی فولاد اضافه کرده اند. انجام عملیات ماشینکاری، آهنگری و جوشکاری بر روی میل گرد ساده راحت تر و اصولی تر است.

رضا نادری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه قیمت دلار مرتبا در حال کاهش است اما متاسفانه قیمت میلگرد افزایشی است و به قیمت هر کیلوگرم ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است. اما در صورتی که تناژ سفارشی شما از حد مشخصی که معمولا بیش از ۲۴ الی ۲۵ تن است، بیشتر باشد، محل بارگیری از کارخانه خواهد بود و هزینه نگهداری بنگاه از آن حذف خواهد شد. این سایت پر مخاطب با داشتن سالها تجربه در زمینه خرید و فروش انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، شما را از خریدی مطمئن، سریع و با کیفیت آن هم به قیمت درب کارخانه بهره مند میکند.

دیدگاهتان را بنویسید