قیمت میلگرد – ارزانترین قیمت روز میلگرد در بازار امروز آرتان پرس

برای جابجایی مقدار کم، متفاوت می باشد و باید شاخه ها ۶ متری و از وانت برای جابجایی استفاده شود. مسافت اولین نکته ای است که باید به آن توجه کنید. بعد از ثبت درخواست توسط واحد فروش عصر آهن و واریز وجه، معمولا محصول بین 1 الی 2 روز بارگیری میشود اما مدت زمان رسیدن محصول به دست شما، بسته به مسافت متغیر است. از این رو برای خرید میلگرد ساده در انواع سایزها میتوانید با کارشناسان فروش شهر مفتول در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان آنها نیز بهرهمند شوید. همانطور که می دانید نمی توان قیمت ثابتی برای میلگرد تعیین کنیم.

در این موارد می توان از این نوع میلگرد ها برای پیچ و مهره های با قطر کمتر از ۱۰ استفاده کرد. آجهای موجود در آن به صورت مارپیچ (spiral) یا فنری شکل بوده و معمولاً برای عملیات خاموت زنی مناسب است. با استفاده از جرثقیل می توان به راحتی میلگرد ها را بارگیری و تخلیه کرد. مهمترین عامل نوسات قیمت در بازار هر محصولی را می توان نوسانات بازار ارز و طلا دانست که محصولات پرمصرف فولادی نظیر میلگرد نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

بسیاری از تحلیل گران به منظور بررسی بازار و قیمت میلگرد امروز و یا به طور کلی قیمت آهن و میلگرد از نمودار قیمت میلگرد و تغییرات نرخ آن محصول در گذشته استفاده میکنند. به طور معمول شرکت های تولید کننده، میلگرد 10 ساده را با بسته بندی های ۲۲۰۰ الی ۲۵۰۰ کیلوگرم به بازار عرضه می کنند. هم چنین این روش نگهداری باعث می شود تا میلگردها در معرض آب و رطوبت قرار نگرفته و با خطر زنگ زدگی در زمان انبارداری نیز روبرو نباشند. همچنین در قسمت بالای لیست میتوانید تولیدکنندگان را بر اساس ارزان ترین، به روز ترین و محبوبترین کارخانه مرتب سازی کنید.

همان طور که زنگ بیشتر حجم فولاد را تشکیل می دهد، باعث فشار شدید داخلی بر بتن اطراف می شود که منجر به ترک خوردن، بیرون زدن و در نهایت شکست ساختاری شود. میل گرد ساده انواع مختلفی دارد که می توان به میلگرد 10 ساده، میلگرد سبک ساده و نوع سنگین اشاره کرد. بدین ترتیب می توان پیچ و مهره هایی تا قطر ۹ میلی متر را با استفاده از میلگرد ساده تولید کرد. میلگرد در کشورهای مختلف در استاندارد متفاوت به تولید می رسد که بر اساس خواص مکانیکی طبقه بندی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید