قیمت میلگرد – ارزانترین قیمت روز میلگرد در بازار امروز آرتان پرس

به منظور رفاه حال شما مشتریان عزیز، میلگردها و محصولات مشابه، در دستهبندیهای مربوط به خود تقسیم بندی شدهاند تا امکان دسترسی و خرید آنها به راحتی انجام بپذیرد. در وبسایت آیین صنعت، برای رفاه حال مشتریان گرامی جداول قیمتی میلگرد را مطابق آخرین قیمتهای بازار بهروز میکنیم. با این حال ممکن است برخی کارخانه ها به دلیل تفاوت در فرآیند تولید و یا تفاوت در کیفیت شمش مصرفی کیفیت محصول پایین تری نسبت به استاندارد ملی ایران داشته باشند.

لذا تجربه آیین صنعت در سالها حضور با افتخار در صنعت فولاد کشور، نشان میدهد که در کنار مطلوب بودن قیمت میلگرد آیین صنعت، سرعت تحویل کالا و همچنین کیفیت این محصولات برای مشتریان بسیار مطلوب بوده است. صاف بودن مقاطع که به کیفیت سیستم خط تولید ما بازمیگردد، در کیفیت بینظیر این محصولات اثرگذار است.

دیگر ویژگی کمک کننده در هماهنگی میلگرد فولادی و بتن نزدیک بودن دمای انبساط این دو است که برای تغییرات دما در شرایط جوی مختلف مهم می باشد. میلگرد پرکاربردترین و آشناترین مقطع فولادی است. میلگرد در تعریف به محصولات فولادی با مقطع دایره شکل و با طول بالا گفته میشود.

این میلگردهای پرکابرد در صنعت با تنش جاری ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع، تنش گسیختگی ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۲۵درصد در زمان گسیختگی، در صنعت و به عنوان مواد اولیه به صورت بسیار گسترده استفاده میشوند. این نوع میلگرد کمتر در صنعت ساختمان به کار میرود اما میتواند در پایهها، تیرها، دیوارها، تیغه دیوارها، رابطها و بالابرها، اسلبها، ستونها، محصولات پیشساخته و پایههای بتنی به کار رود. این نوع میلگرد این قابلیت را دارد که به راحتی بریده و خم شود.

دیدگاهتان را بنویسید