قیمت میلگرد امروز ذوب آهن اصفهان و تمامی کارخانه ها

ضایعات میلگرد ساده نیز موردی است که به آن باید توجه داشت. هنگامی که دچار زنگزدگی شود، باعث ترک خوردن بتن اطرافش و درنهایت شکستن آن میشود. اين نوع ميلگرد سيمي شكل، براي افزايش مقاومت كششي بتن در انواع سازههاي بتني مورد استفاده قرار ميگيرد. لازم می دانیم درباره این دو مورد نکاتی را توضیح دهیم… میلگردهای تقویتی در فرآیند نورد گرم تشکیل میشوند و حاصل ذوب شمشهای فولادی هستند، این نوع میلگرد برای افزایش مقاومت درمقابل انواع نیروهای کششی مورد استفاده قرار میگیرد چون این میلگردها تا ۱۸۰ درجه خم میشوند و این نرمی به دلیل ویژگی فنی خاص این نوع میلگرد است.

ساخت ادکا به منظور افزایش مقاومت بتن در برابر نیروهای برشی. با استفاده از این محصول تحمل نیروهای برشی و لنگرهای منفی در تکیهگاههای تیر ممکن میشود. در نتیجه هنگام استفاده از فایبرگلاس، خم دادن مجاز نیست. میلگردهای فولادی ساده بهراحتی و بدون صرف انرژی زیاد خم شده و بدون اینکه به ساختار آنها صدمهای وارد شود، بهراحتی برش داده میشوند. وزن میلگرد آجدار در جدول زیر نشان داده شده است. میلگردها را در دو نوع ساده و آجدار تولید و به بازار عرضه میکنند. مقاطع آجدار در مقاطع ۶ تا ۵۰ میلیمتر تولید میگردد. به طور معمول شرکت های تولید کننده، میلگرد 10 ساده را با بسته بندی های ۲۲۰۰ الی ۲۵۰۰ کیلوگرم به بازار عرضه می کنند.

این در حالی است که چین از بزرگترین صادر کننده ها و تامین کننده های محصولات فولادی است و کاهش صادرات چین برابر با کاهش عرضه در بازار جهانی است و بالارقتن تقاضا برای خرید میلگرد نسبت به عرضه، بالا رفتن قیمت را به همراه دارد. حال که مبحث شیرین و داغ قیمت آهن مطرح شد، بهتر است اشارهای مختصر به این داشته باشیم که وضعیت بازار آهن و فراوردههای آهنی تمامی بازارها را تحت تاثیر قرار میدهند؛ چراکه آهن در تمامی صنایع کاربرد دارد و افزایش قیمت آن، هزینه بسیاری تجهیزات را دوچندان میکند. داشتن یک مرجع معتبر برای خرید و فروش مقاطع فولادی و گرفتن قیمت میلگرد و سایر محصولات این چنینی آن هم به صورت لحظهای و آنلاین برای افراد فعال در این صنف بسیار حیاتی و مهم است.

اینکه بیشتر افراد فقط یک بار شاید برای خرید چنین محصولی اقدام کنند، دلیلی بر نداشتن اطلاعات لازم در خصوص نحوه تعیین قیمت و خرید آن نیست. قابل توجه است که ارسال وزن دقیق بار خریداری شده توسط بعضی از فروشنده های متخلف رعایت نشده و به همین سبب خریداران محترم به علت مشاهده قیمت میلگرد پایین تر از قیمت واقعی اقدام به خرید از این افراد می کنند. اما خوب است که اگر قصد خرید میلگرد ساده آیین صنعت را دارید، نکاتی را به طور کلی درباره خرید این نوع میلگرد بدانید. فایبرگلاس لیمر یا GFRP یک نوع کامپوزیت مانند فیبر کربن است که خواص بینظیری برای تقویت بتن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید