قیمت میلگرد امروز پنجشنبه ۵ اسفند

یکی از این نمایندگان فروشگاه آرتان فولاد ایرانیان میباشد. این کم فروشی و کاهش در وزن استاندارد میلگرد میتواند صدمات جبرانناپذیری به ساختمان وارد کند، از این رو باید هنگام خرید میلگرد تکه ای ان را با ترازو وزن کرده و با وزن استاندارد مقایسه کنید تا مانع از این سودجوییها شوید. قیمت همواره از موضوعات مهم هنگام خرید میل گرد به شمار می رود اما باید کیفیت و مرغوبیت محصول را نیز مد نظر قرار داد؛ زیرا این محصول نقش مهمی در استحکام سازه ها دارد و باید استانداردهای لازم را داشته و در جای مناسب استفاده شود.

برای حمل و نقل راحت تر این شاخه های ۱۲ متری از وسط نصف شده و به ۲ شاخه ۶ متری نیز تقسیم می شوند. بخاطر قطر کم این نوع میلگرد، هر چه طول آن کمتر باشد، حمل و نقل نیز راحت تر می باشد. وجود این برجستگیها، اتصال میلگرد با بلتن را بیشتر کرده و یا به طور کلی خواص برشی و اتصال را افزایش میدهد که منجر به افزایش طول عمر قطعه و یا سازه میشود. این سایز از میلگرد اغلب در شاخههای ۱۲ متری به بازار عرضه میشود که دارای وزن های مختلفی در کارخانه ها است و بیشترین کارایی را در ساخت خاموت دارد.

برای مثال، ۲۵۰۰ متر میلگرد ساده در Château de Vincennes مورد استفاده قرار گرفته بود. میلگرد ساده به طور کلی به عنوان آهن تقویت کننده و جسم سخت شناخته شده است، یک میلگرد 10 ساده فولادی یا مش سیم های فولادی است که به عنوان یک دستگاه کشش در بتن مسلح و ساختارهای تقویت شده بنایی برای تقویت و نگهداری بتن در تنش استفاده می شود. بدنه برج به عنوان یکی از اولین میله های رعد و برق شناخته شده است. تقویت ثانویه میلگرد ساده، به عنوان توزیع یا تقویت کننده حرارتی شناخته شده است، به دلیل دوام و زیبایی شناختی، با ارائه مقاومت کافی موضعی برای محدود کردن ترک خوردگی و مقاومت در برابر تنش ها ناشی از اثراتی مانند تغییرات دما و انقباض است.

معمولا هر متر میلگرد ساده دارای وزنی معادل ۰٫۶۲ کیلوگرم می باشد. بدین ترتیب یک شاخه ۱۲ متری دارای وزنی معادل ۷٫۴۰۰ کیلوگرم و در صورت نصف کردن آنها و تبدیل به شاخه ۶ متری، وزن هر شاخه ۳٫۷۰۰ کیلوگرم می باشد. عصر آهن با سابقه ۳۰ ساله در صنعت آهن و فولاد کشور و با داشتن تیم حرفهای فروش به صورت لحظهای تمامی قیمتهای بازار را رصد کرده و بروزترین و معتبرترین قیمت را در اختیار بازدیدکنندگان قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید