قیمت میلگرد امروز پنجشنبه ۵ اسفند

آیا میلگرد ضدزنگ میتواند استحکام ساختمانها را افزایش داده و جان انسانها را نجات دهد؟ لازم به ذکر است که امروزه برخی کارخانهها میلگرد ضدزنگ تولید میکنند که از جمله آنها میتوان به کارخانهای به نام Basanite Industries در فلوریدای امریکا اشارهکرد که میلگردی تحت عنوان BasaFlex تولید میکند که میلگردی ضد زنگ است.

در مطالب بعدی سراج توس همراه ما باشید تا در مورد تاثیرات موثر میلگرد ضدزنگ بر استحکام بیشتر ساختمانها و اصطلاحی به نام سرطان بتن اطلاعات مفیدی در اختیارشما قرار دهیم. در سالیان اخیر چندین ساختمان در فلوریدای امریکا بر اثر زنگزدگی میلگرد فروریخته است و این امر به قیمت جان ساکنان این ساختمانها تمام شده است. هر سه نوع آرماتور آجداری که در بالا به آنها اشاره شد، حرف اختصاری منحصر به خود را دارند.

در هنگام فروش محصول با حجم های بالا به دلیل حساسیت محاسبه وزن از ابزارهای محاسباتی پیشرفته استفاده می شود تا از بروز خطا در وزن هر شاخه جلوگیری شود. معمولاً محاسبه قیمت با توجه به جدول وزنی ارائه میشود اما در نهایت وزن میلگرد خریداری شده بر روی باسکول اندازه گیری میشود و میلگرد خریداری شده با باربری مجاز و دارای بیمه نامه به سراسر ایران قابل ارسال است.

میلگرد به پروفیلی با سطح مقطع دایرهای و توپر گفته میشود. اخیرا قیمت میلگرد آجدار به نرخ صادراتی تولیدکنندگان نزدیک می باشد. روی این نوع از میلگرد ها، عاج هایی وجود دارد که به افزایش استحکام میلگرد های آجدار کمک می کند. و این موضوع بر روی کاهش هزینه میلگرد تاثیر گذاشته است. در ثامن تجارت، این امکان برای شما فراهم شده است تا نمودار قیمت میلگرد عاجدار را بر اساس بروز ترین هزینه ها سفارش دهید. برای دیدن قیمت روز انواع میلگرد آجدار می توانید به سایت ثامن تجارت مراجعه کنید و این محصول را با صرف کمترین هزینه به صورت آنلاین سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید