قیمت میلگرد امروز پنجشنبه ۵ اسفند

به همین دلیل از این پروفیل استفاده می شود که در آن آج روی سطح چسبندگی بیشتری به بتن ایجاد می کند تا عملکرد بتن را بهبود بخشد و مقاومت کششی آن را افزایش دهد.استفاده گسترده از این پروفیل در صنعت ساختمان تاثیر بسزایی بر قیمت میلگرد ساده و آجدار در بازار مسکن داشته است.

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در انتخاب این پروفیل مناسب کمک می کند. قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن در بازار جهانی و به طور مشابه در بازار چین (به دلیل حجم آهن) مستقیماً بر قیمت نهایی میلگرد تأثیر می گذارد و هزینه حمل و نقل و قیمت نفت باعث افزایش قیمت تمام شده میلگرد می شود. است. مناسب ترین عنصر برای افزایش مقاومت کششی، مقاومت خمشی و انعطاف پذیری بتن مسلح (سازه بتنی مقاوم در برابر زلزله) در سازه های بتنی استفاده می شود. کاربرد اصلی این پروفیل در تقویت بتن یا تولید بتن مسلح است.

برای رفع این محدودیت، اعضای بتنی با قرار دادن آرماتورهای فولادی (میلگرد) در آنها تقویت شده و جسم مرکب حاصل از ترکیب این دو را بتن مسلح می نامند. اگر دو انتهاي میلگردهای خاموت باز باشد، به آن ركابي گفته ميشود. خرید میلگرد آجدار در درب کارخانه ممکن است هزینه کمتری داشته باشد، اما باید توجه داشت که محدودیت هایی نیز وجود دارد.یکی از محدودیت های خرید میلگرد آجدار از کارخانه این است که خرید باید به صورت عمده باشد و امکان خرید شاخهای وجود ندارد. برای مثال اگر حروف AGCT 16 بر روی میلگرد حک شده باشد، حروف AG مربوط به نام کارخانه آناهیتا گیلان می باشد، حرف C نماد استاندارد برای آج 400 بوده و مشخص کننده گرید میلگرد که A3 بوده می باشد و حرف T نشان دهنده روش تولید بوده که مربوط به روش ترمکس است.

بنابراین کرنش سختی نیز بالا می رود. علاوه بر میزان عرضه و تقاضا که بر اساس اصول اقتصادی قیمت ها را تغییر می دهد (تا رسیدن به قیمت تعادلی)، عوامل بین المللی نیز بر قیمت میلگرد تاثیرگذار خواهد بود. به طور معمول شرکت های تولید کننده، میلگرد 10 ساده را با بسته بندی های ۲۲۰۰ الی ۲۵۰۰ کیلوگرم به بازار عرضه می کنند. قیمت میلگرد براساس انواع آن ، کارخانه تولید کننده، قیمت فولاد در بازار و …

دیدگاهتان را بنویسید