قیمت میلگرد امروز پنجشنبه ۵ اسفند

خبرگزاری آریا- اطلاع از قیمت آهن در بسیاری از مشاغل و صنایع وابسته به این فلز از جمله ساختمان سازی، اهمیت بالایی داشته و به گونهای تعیین کننده میزان سودآوری آنها خواهد بود. در حالی که بر روی سطح میلگرد ساده، هیچ برآمدگی به نام اج وجود ندارد. میلگرد ساده، ۲. میلگرد ساده پولیش و ۳.

آجدار کردن میلگرد به منظور افزایش چسبندگی آن با بتن صورت می پذیرد. ميلگرد آجدار ، آرماتور یا آهن فولادی می باشد که در سازه های بتنی به منظور جبران مقاومت کششی کم بتن مورد استفاده قرار می گیرد. داکرومات (Dacromet) یا زینک فلیک؛ برترین پوشش ضد خوردگی ساخت کشور فرانسه است که تا 10 برابر نسبت به گالوانیزه گرم مقاومت بیشتری دارد. اولین خط لارج پارت پوشش داکرومات (زینک فلیک) در ایران و خاورمیانه در این کارخانه راه اندازی شده و قادر به مسلح نمودن میلگرد به این پوشش می باشد. همچنین برای تشخیص بهتر و سریعتر تیپ میلگرد در کارگاه ساختمانی هنگام تولید میلگرد در کارخانه فولاد، نوع آج را متفاوت در نظر میگیرند که به سرعت قابل شناسایی باشند.

ساخت رکابی؛ رکابی میلگردهایی هستند که به صورت U شکل ساخته میشوند و از آن ها برای صاف نگه داشتن و مهار آرماتورهای طولی و عرضی استفاده میشود. در وبسایت ما میتوانید قیمت میلگرد ساده را در دستهبندیهای مختلف دائماً رصد کنید، چرا که قیمت این میلگردها در وزنهای مختلف دائماً بهروز میشوند.

اصطلاحا میلگردهای ساده با گرید A1 در بازار شناخته میشوند. زمانی که نیروی فشاری به مقداری برسد که میلگرد دچار تغییر شکل شود، اصطلاحا میگویند به تنش تسلیم رسیده است. در روش سوم که همان روش معمول تماس تلفنی می باشد می توانید چنانچه دسترسی به اینترنت ندارید و یا نیاز به اطلاع از قیمت ها دارید از این روش استفاده نمایید. چنانچه شما در حال اجرای پروژه در استان های تهران و قم هستید، کارخانجات اصفهان بهترین گزینه چه از نظر قیمت میلگرد و چه از نظر هزینه حمل و نقل هستند. قیمت میلگرد آجدار تاثیر بسزایی در هزینه تمام شده پروژه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید