قیمت میلگرد امروز

بنابراین وزن هر شاخه میلگرد با اندازه های مختلف بسیار مهم است و قیمت میلگرد آجدار و ساده را تعیین می کند. برای مثال: استفاده از محصول فولادی معمولی در آب و هوا مرطوب با رطوبت بیش از اندازه مناسب نیست، بنابراین نوع محصول فولادی در تعیین قیمت آن نقش دارد. متاسفانه بدلیل نوسانات ارز ، از ارائه قیمت های دقیق معذوریم ، لذا برای دریافت به روز قیمت میلگرد ساده حتما پیش از ثبت سفارش و خرید میلگرد با ما تماس بگیرید!

از دیگر ویژگی های میلگرد A1 می توان به مقاومت بالا در برابر خوردگی اشاره کرد که منجر به طول عمر میلگرد می شود. میلگرد یکی از قطعاتی است که در تمام کارخانههای فولاد که در شهرهای مختلف ایران وجود دارد، تولید میشود. ساختار سفت و محکم این میلگرد باعث ایجاد تنش تسلیم بالای 240 مگاپاسکال و استحکام کششی 360 مگاپاسکال می شود و موجب شده است در تمام شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده خوبی از خود نشان دهد. انواع میلگرد ساده سطح تمام شده بدون درزی دارد و دارای مقاومت بسیار خوبی در ساخت و ساز دارد. از میلگردهای آجدار مقاومت بالا (HSD) به منظور تقویت در ساخت و ساز استفاده میشود.

اما یکی از شاخص هایی که می تواند در تغییر روزانه قیمت میلگرد آجدار تاثیر بسزایی داشته باشد، نوسانات ارز، قیمت اولیه آهن و ابعاد میلگرد است که باعث افزایش و کاهش قیمت روز میلگرد آجدار می شود. اگر شما بتوانید با در نظر گرفتن تمامی عوامل موثر و نکات حائز اهمیت قیمت آهن و میلگرد در زمان آینده را پیشبینی کنید، خرید بسیار موفقی را تجربه خواهید کرد. شما می توانید برای خرید میلگرد ساده و اطلاع از قیمت میلگرد ساده با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. فولاد مارکت با بیش از ده سال سابقه در زمینه خرید و فروش میلگرد ساده و آجدار مشغول به کار است .

از طریق فرمول زیر می توانید وزن میلگرد ساده را در هر اندازه ای حساب کنید. بر مبنای این فرمول سازوکار جدیدی برای تعیین قیمت پایه محصولات فولادی در بورس آهن آلات تصویب شده است که میتوانید برای اطلاع بیشتر در ادامه مطالعه کنید. میلگرد ساده بیشتر مصرف صنعتی دارد و از آن در ساخت پیچ و مهره و میخ و همچنین ساخت برخی اتصالات استفاده می شود. سطح این محصول فولادی از برجستگی هایی با نام آج تشکیل شده است که به صورت طولی و یا عرضی بر روی سطح میلگرد ایجاد می شوند. به طور معمول برای ساخت یک ساختمان و محکم سازی سقف و ستون های آن، از میلگرد استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید