آیا قیمت میلگرد در سایت آهن پخش به روز است؟

به همین دلیل است که پیش بینی قیمت آهن در ایران به این اندازه محبوبیت دارد. میلگرد از محصولات فوق العاده مهم و پرکاربرد است و بازارهای داخلی و خارجی زیادی دارد به همین دلیل تولیدکنندگان زیادی هم در داخل و خارج از کشور دارد. اما تعیین قیمت کالاهای مختلف از روشهای متفاوتی انجام میگیرد و پارامترهای متنوعی باید در نظر گرفته شوند. وزن میلگرد ۸ بر اساس جدول اشتال هر شاخه یک متری تعیین شده است. لذا هزینه یک ساختمان برگرفته از هزینه اسکلت و مصالح ساختمانی آن است. پس از آن بررسی اطلاعات حک شده بر روی بدنه میلگرد ضروری می باشد.

در این فرایند پس از نورد گرم میلگرد، یک مرحله نورد سرد بر روی میلگرد صورت میگیرد. در ادامه این مطلب قصد داریم با شما نکاتی را در مورد انواع میلگرد، قیمت میلگرد و همچنین مرکز خرید میلگرد در میان بگذاریم. شما می توانید با یک تماس تلفنی ساده به کارشناسان خرید یا فروش ما در داخلی های مختلف، وصل شوید. کارشناسان و فروشندگان محصول برای محاسبه قیمت آنلاین میلگرد از یک فرمول واحد و جهانی استفاده می کنند به همین دلیل طول محصول در قیمت آن تاثیری ندارد و فقط وزن آن محاسبه میشود.

وزن میلگرد از دیگر نکاتی است که باید قبل از خرید میلگرد به آن توجه داشته باشید. در همه مراحل خرید تیم پشتیبانی عصرآهن در کنار شماست، میتوانید در هر مرحله با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۵۰۲۸۰ تماس بگیرید، همکاران ما همه روزه آماده پاسخگویی به شما هستند. میلگرد نوعی پروفیلی فولادی با سطح مقطع دایره توپر است که نقش بسیار مهمی در اغلب صنایع خصوصا صنعت ساختمان سازی ایفا می کند. به صورت کلی ساختمان ها را به دو صورت می توان ساخت: 1- بتنی 2- فلزی، که در مورد ساختمان های بتنی، از میلگرد در تمام قسمت های ساختمان از جمله فونداسیون، ستون ها، و حتی سقف و دیوارها استفاده می شود که البته در هر نقطه باید از میلگرد با قطر متفاوتی استفاده شود.

عواملی که در قیمت میلگرد موثر می باشند شامل این موارد می شوند: نوع میلگرد که ساده یا آجدار (میلگرد آجدار انواع مختلفی دارد) باشد، قطر میلگرد که هر چه اندازه آن بیشتر باشد نیازمند استفاده از مواد اولیه بیشتری برای تولید هستیم و در نهایت قیمت آن نیز افزایش می یابد، استانداردی که در ساخت میلگرد مورد استفاده قرار گرفته نیز در قیمت میلگرد تاثیر دارد زیرا برای افزایش کیفیت آن با توجه به استاندارد باید شرایط ساخت و مواد افزودنی گوناگونی مورد استفاده قرار گیرد، معمولا میلگردهای وارداتی دارای قیمت بالاتری نسبت به میلگردهای ساخته شده در کشور هستند زیرا هزینه حمل و نقل به آن ها اضافه می شود و در مواردی دارای کیفیت بالاتری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید