قیمت میلگرد – 5 اسفند 1400

سپس به منظور دریافت قیمت روزانه آهن آلات و یا خرید و فروش آهن مورد نیاز خود، مراتب را با آن ها در میان بگذارید. شرکت بازرگانی اصفهان آهن در سال 1378 با دیدگاهی متفاوت به جمع فعالان صنعت آهن و فولاد کشور پیوست و از همان ابتدا خط مشی شرکت بر این بوده است که به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکاء و برتر در این عرصه شناخته گردد.وجود مدیران کارآزموده و نیروهای متخصص این زمینه را فراهم نموده تا با کارشناسی و بررسی آگاهانه از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی مجموعهی اصفهان آهن را به شرکتی برتر در ارایهی خدماتی متمایز به آهن فروشان، شرکت های عمرانی و ساختمانی، انبوه سازان، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی تبدیل نماید…

به همین دلیل لازم است پیش از خرید میلگرد با اصطلاحات مربوط به این محصول آشنا شوید در ادامه شما را با برخی از مهمترین اصطلاحات میلگرد آشنا خواهیم کرد. لیست قیمت میلگرد به صورت لحظه ای به روزرسانی می شود و شما با مراجعه به سایت، می توانید برای خرید میلگرد مورد نظر خود اقدام نمایید. در واقع میلگردها قبل از عملیات بتن ریزی به هم بافته می شوند که به این کار اصلاحا آرماتوربندی گفته می شود و به میلگرد های داخل بتن نیز آرماتور گفته می شود.

میلگردها با توجه به اینکه انواع مختلفی دارند، از قیمت های مختلفی هم برخوردار هستند. همانطور که پیش تر گفته شد آرماتورها به دلیل مشخصات مکانیکی مناسب برای افزایش مقاومت کششی بتن که تنها دارای مقاومت فشاری می باشد همراه بتن استفاده می شود. در هنگام خرید میلگرد توجه نمایید که تولیدکنندگان باید روی محصولاتشان پلاک یا شناسنامه هایی قرار دهند و روش تولید و مشخصات میلگرد را درج نمایند. در ادامه میتوانید مشخصات هر یک محصولات همراه با کاربردهای آنها مشاهده نمایید. در ادامه خواص مکانیکی آن شامل تنش تسلیم ، مقاومت فشاری و مقاومت کششی بیشتر توضیح داده می شود.

فولاد A-2 : این فولاد آجدار بوده و دارای مقاومت کششی ۵۰۰۰ و مقاومت تسلیم ۳۴۰۰ کیلوگرم بر سانتیمترمربع است. فولاد A-1 : این فولاد صاف بوده و دارای مقاومت کششی ۳۶۰۰ و مقاومت تسلیم ۲۴۰۰ کیلوگرم بر سانتیمترمربع است. یکی از خدماتی که ما پیوسته ارائه می نماییم انتشار نمودار مقایسه قیمت میلگرد به صورت هفتگی، ماهیانه و سالیانه وهمچنین بررسی روند نمودار قیمتی میلگرد در بورس کالا می باشد و همچنین جدول وزنی سایزهای مختلف میلگرد نیز در این سایت در دسترس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید