روند خرید میلگرد از آهن آنلاین به چه صورت است؟

از این نوع میلگرد بیشتر در تیرها و ستون های سازه و همچنین ساخت فونداسیون به کار می رود. قیمت میلگرد؛ در دو نوع آجدار و ساده در لیست زیر قابل مشاهده است. همچنین از نظر شکل ظاهری نیز به دو دسته میلگرد ساده و آجدار تقسیم میشوند. میلگرد تولیدی غالبا از جنس فولاد است و نزدیک بودن ضریب انبساط دمایی بتن و فولاد منجر به جلوگیری از رخ دادن واکنش در بتن در شرایط جوی و دمایی گوناگون می شود. هزینه بسته بندی و حمل و نقل میلگرد نیز از جمله مواردی است که باعث تغییر و نوسان قیمت روز میلگرد، می شود.

میلگرد ساده نوعی از محصول فولادی است که شکل ظاهری آن ساده، صاف و هموار می باشد. توجه کنید که محاسبه وزن با فرمول طول در مقایسه با DIN، سادهتر است امّا تخصصی و دقیق نیست. در هنگام فروش محصول با حجم های بالا به دلیل حساسیت محاسبه وزن از ابزارهای محاسباتی پیشرفته استفاده می شود تا از بروز خطا در وزن هر شاخه جلوگیری شود. مرکز تجارت گرام، جدول قیمت میلگرد امروز از کلیه تولید کننده گان و تامین کننده گان فعال کشور را با بروزرسانی لحظه ایی به مشتریان سراسر ایران نمایش می دهد.

سفارش میلگرد هم از طریق تماس تلفنی و هم به صورت خرید آنلاین از سایت اصفهان آهن امکان پذیر است. اشاره کرد. پر کاربرد ترین سایز این محصول، نمره ۱۴ ، نمره ۱۶ ، نمره ۱۸ و نمره ۲۰ است که برای آرماتوربندی استفاده می شود. با مشاهده جدول قیمت روز میلگرد درمرکز تجارت گرام می توانید با تمام تولیدکننده گان مطرح کشور جهت خرید تماس بگیرید. نکات هنگام خرید میلگرد که باید حتما مد نظر قرار دهید این است، که میلگرد به راحتی شکل می گیرد و در عین حال بسیار قوی است، میلگرد یک هسته تقویت کننده قابل اعتماد برای سازه های بتنی می باشد.

معمولا یک قیمت ثابت برای میلگرد و آهنآلات در بازار جهانی اعلام میشود که تمامی کشورها باید بازار خود را با آن تطابق دهند؛ بنابراین زمانی که قیمت دلار افزایش مییابد، تولیدکنندگان و عرضهکنندگان میلگرد نسبت به افزایش تعرفهها و قیمتهای خود اقدام میکنند. به صورت کلی با زیاد شدن کارخانه های تولیدی جهت تشخیص نوع کارخانه، سایزآج، روش تولید، قطر و نوع محصول فولادی یک علامت اختصاری شامل حروف انگلیسی و اعداد بر روی محصول حک می شود که حکم شناسنامه تولیدی را دارد. در کارخانهها پلاکی بر روی میلگردها زده میشود که میتوان از آن طریق شیوه تولید آن را فهمید.

دیدگاهتان را بنویسید