قیمت میلگرد – 5 اسفند 1400

داشتن یک مرجع معتبر برای خرید و فروش مقاطع فولادی و گرفتن قیمت میلگرد و سایر محصولات این چنینی آن هم به صورت لحظهای و آنلاین برای افراد فعال در این صنف بسیار حیاتی و مهم است. بنابراین مرور اخبار میلگرد و بررسی فاکتورهای مهم بر آن، شما را به خریدی ایمن هدایت میکند. همچنین پس از تحویل گرفتن نکاتی را باید رعایت کنید که میلگرد را به طور مناسبی و با کیفیت خوب نگهداری نمایید. قیمت میلگرد کارخانه مورد نظر خود را در لیست ذیل انتخاب نمایید.

زمانی که شما میلگرد را از بنگاه خریداری می نمایید می توانید هر سایز و یا برندی را انتخاب نمایید اما در کارخانه شما تنها با یک برند مواجه هستید و بعضی مواقع در تعدادی از سایزها محدودیت وجود دارد. اما قابل ذکر است که قیمت میلگرد در اصفهان، تهران و دیگر شهرها پس از مشخص شدن سطح عرضه و تقاضا و قیمت دلار اعلام میگردد و سایر بخش ها با توجه به حاشیه سود امن خود و همچنین با درنظر گرفتن پارامترهای عرضه و تقاضای خاص آن کالاها اقدام به اعلام قیمت مینمایند. افزایش قیمت روز میلگرد Ck45 ، میلگرد ST37 و دیگر گریدهای فولاد ساختمانی در بازار آهن یکی از مشکلاتی است که در شرایط کمبود نقدینگی به رکود بیشتر آن دامن میزند.

شاید تا به حال متوجه شده باشید که افزایش قیمت دلار در ایران، همواره با افزایش قیمت آهن همراه است؛ به طوری که در مدتی کوتاه، بازار آهن ایران نیز تحت تاثیر وضعیت ارز متزلزل کشور قرار میگیرد. میلگرد در سایزهای ۸ تا ۴۰ در ایران شماره گذاری میشود. قیمت آهن و میلگرد در بازار ایران یکی از مهمترین و پرتقاضاترین بخش ها در حوزه آهن آلات است که نیاز کاربران زیادی به صورت روزانه با مراجعه به سایت های خرید و فروش و مرجع قیمت آهن و میلگرد پاسخ داده میشود.

اما اگر بازار جهانی فولاد را رصد کنید، میبینید که ارتباط نزدیک و مستقیمی بین روند کاهش و افزایش قیمت های داخلی و حوزه صادراتی وجود دارد. میلگرد آجدار: این محصول یک میله فولادی بوده که بر روی آن برآمدگی های منظمی به نام آج وجود دارد. برای تولید آرماتور فولادی در قطرهای مختلف، از بیلت یا بلوم فولادی استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید