مشخصات فنی و خرید میلگرد – پیوان

تولید کنندگان برای کنترل کیفی میلگرد آجدار تولیدی از آزمون کششی و آزمون خمش سرد روی محصول استفاده می کنند. دیگر فاکتوری که روی هزینه ها تاثیر دارد کاربرد میلگرد است. نوع اج بر روی میلگرد برندهای مختلف، متفاوت است. قطر میلگرد های تولیدی نیز بر حسب تولید کننده متفاوت است.

کیفیت برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است که این نکته نیز باید در قیمت خرید میلگرد اجدار مدنظر قرار گیرد. از میلگرد آلومینیوم در چه زمینه هایی می توان استفاده کرد؟ از استاندرهای میلگرد آجدار به A1، A2، A3 وA4 میتوان اشاره کرد. به همین دلیل اطلاع از قیمت میلگرد در انتخاب مرجعی مناسب برای خرید این مقطع فولادی کمک شایانی به شما خواهد کرد. عامل دوم در تعیین نمره آرماتور تراکم میلگرد در مقطع عضو بتنی است که مطابق آیین نامه نباید از حدی بیشتر باشد.

در صورتی که میزان تقاضا بیشتر از میزان عرضه محصول گردد، قیمت میلگرد اج دار افزایش می یابد. استفاده می شود. در واقع به کار بردن هر یک از عناصر دیگر برای بالا رفتن استحکام هر چه بیشتر میلگرد آلومینیوم پامنار است. امروز قصد داریم مقاله ای راجع به میلگرد آلومینیوم برای شما مورد بررسی قرار دهیم اگر دوست دارید در این باره بیشتر بدانید پس ادامه ی مطالب را از دست ندهید. برخی از کپسول های غواصی را از این نوع میلگرد می سازند. خرک: در بتنریزی فوندانسیون و کف و دالها جهت نگه داشتن آرماتورها با فاصله مشخص در قالب از هم استفاده میشود.

خرید میلگرد آجدار و انتخاب بهترین میلگرد برای ساختمان سازی ، باید بر اساس سایز مشخص شده در نقشه های اجرایی انجام شود. برخلاف میلگرد آجدار بدون هیچگونه برآمدگی یا فرو رفتگی می باشد و از فولاد نوع A2 و A3 در سایز ۸ تا ۴۰ تولید می شود. راستا: نام دیگر آن میلگرد طولی یا کششی میباشد و جهت بالا بردن مقاومت کششی بتن استفاده می شود. استفاده در سقف های کاذب، قرنیزها، پوشش سقف ها و صنعت ساخت و ساز از دیگر کاربردهای آن است.

دیدگاهتان را بنویسید