میلگرد 12 آجدار – قیمت و خرید اینترنتی یا حضوری

همچنین قیمت گریدهای مختلف میلگرد اجدار نیز با یکدیگر متفاوت است. بنابراین قیمت شاخه های ۱۲ متری قطرهای مختلف میلگرد اجدار با یکدیگر متفاوت است. به این ترتیب با وجود اینکه خريد میلگرد از بورس با پروانه ساختمانی امکان پذیر است، می توان کنترل بیشتری بر قیمت میلگرد ساختمانی داشت.

از آنجایی که بیشترین کاربردهای میلگرد در صنعت ساخت و ساز می باشد می توان گفت که تولید و استفاده از آن ها کاملا ضروری می باشد. هر یک از این گریدها را می توان با توجه به شکل ظاهری آن تشخیص داد. به عنوان مثال در صورت داشتن سوال در مورد قیمت میلگرد یک شاخه، قیمت میلگرد نمره 14، قیمت میلگرد خاموت، ارزانترین قیمت میلگرد جهانی و قیمت میلگرد صادراتی با کارشناس مربوطه از طریق شماره 45171 ارتباط برقرار کنید.

میلگردهای آجدار بر اساس قطر به اندازه های مختلفی دسته بندی می شوند که هر یک از آنها با اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. به طوری که میلگرد آجدار گرید A2 دارای آج های مارپیچ، میلگرد اجدار A3 دارای آج های جناقی و میلگرد اجدار A4 نیز دارای آج های مرکبی می باشد.

تخمین و محاسبه وزن میلگرد ساختمان ، به برآورد دقیق تر قیمت میلگرد ساختمان سازی و جلوگیری از هدر رفت هزینه کمک خواهد کرد. به طور کلی در ساختمان های چند طبقه و بلندتر که کاربرد و ویژگی های حساس تری دارند، مقدار آهن آلات و میلگرد مورد نیاز، نزدیک به 70 الی 120 برآورد شده است. قیمت روز میلگرد آجدار وابسته به قیمت روز آهن آلات می باشد. یکی از بهترین مراجع و منابع برای خرید انواع مقاطع فولادی از جمله میلگردها در انواع سایز و وزن سایت آهن پویا است.

دیدگاهتان را بنویسید