میلگرد 12 آجدار – قیمت و خرید اینترنتی یا حضوری

میلگرد های آجدار به 4 دسته A1، A2، A3 و A4 تقسیم می شوند که شکل هر کدام با مدل دیگر فرق دارد و کاربرد های متفاوتی نیز دارد. معمولا بازار میلگرد، جزو اولین بازارهایی است که تحت تاثیر افزایش قیمت روز آهن قرار میگیرد و شدیدا دچار نوسان میشود؛ در نتیجه میتوان گفت هزینه و بودجه موردنیاز برای ساختوساز نیز با افزایش قیمت میلگرد، بالا میرود. آرماتور بندی است. آرماتور بندی به این شکل است که دو میلگرد که به صورت عمودی در کنار هم قرار دارند را با سیمی مفتولی و به روشی که در ویدیو پایین می بینید به هم گره می زنند تا استحکام سازه به طور محسوس بالا برود.

این نوع از میلگرد های آجدار در اندازه های قطر 4 میلی متر تا 50 میلی متر تولید می شوند و وجود دنده و برآمدگی روی سطح میلگرد های آجدار HSD باعث کاهش لغزش در بتن و افزایش پیوند بین بتن و میلگرد هاست. میلگرد های آجدار نوعی گرید از انواع مختلف میلگرد ها هستند که کاربرد زیادی در صنعت، مخصوصا در ساختمان سازی دارند. انواع میلگرد استحکام مناسبی داشته و در مقابل نیروهای وارده به ساختمان از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار می باشد.

این موضوع از طریق حذف برخی هزینه ها، به کاهش قیمت میلگرد اصفهان کمک میکند. لازم به ذکر است که امروزه برخی کارخانهها میلگرد ضدزنگ تولید میکنند که از جمله آنها میتوان به کارخانهای به نام Basanite Industries در فلوریدای امریکا اشارهکرد که میلگردی تحت عنوان BasaFlex تولید میکند که میلگردی ضد زنگ است.

میلگرد به عنوان مکمل بتن مصرفی در ساختمان، برای ساخت محصولی مقاوم در برابر انواع بارهای استاتیکی و دینامیکی با نام بتن آرمه مورد استفاده قرار میگیرد. ➕ همچنین این محصولات را برای ساخت انواع سیم خاردار، سیم بکسل، توری، میخ، پیچ و چیزهایی از این قبیل استفاده می کنند. میلگرد های آجدار مقاومت بالا، آرماتور هایی هستند که سطح برآمده و پیچ خورده ای دارند و به طور گسترده در ساخت و ساز به کار برده می شوند. آج های میلگرد اناهیتا به شکل جناقی بوده و در مکانهایی که ساخت و ساز بسیار مشکل است و یا جوشکاری ممنوع است.

دیدگاهتان را بنویسید