هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی – نکات خرید بهترین هولدر موبایل ماشین

جعبه پلنیوم منجر به تعادل در فشار هوا شده و پخش هوا را کاملا تدریجی و مناسب انجام می دهد. معمولاً جهت اتصال بهتر دریچه، افزایش قدرت هوا رسانی و هوا دهی یکنواخت انواع دریچه های اسلات که دارای طول بلندی هستند از پلنیوم باکس خاص هر مدل استفاده می شود.

3- بهتر است گیرههای نگهدارنده دو طرف پایه دارای روکش پلاستیکی نرم یا رویه ابری باشد تا از خط و خش افتادن گوشی به ویژه در استفاده طولانی مدت جلوگیری شود. نگهدارنده مغناطیسی خودرو( استند و نگهدارنده تبلت ) از جنس فلز ضدزنگ و آهنربا با طرح های زیبا و متنوع بوده که دارای نیروی آهنربایی بسیار قوی برای نگه داشتن تبلت و موبایل درون خودرو می باشد.این نگهدارنده دارای قابلیت چرخش 360 درجه بوده و این امکان را به راننده می دهد تا زاویه دلخواه خود را تنظیم نماید.از این محصول علاوه بر ماشین روی میز، کنار تخت خواب، آشپزخانه و …

این پایه نگهدارنده دارای چند قسمت ازجنس آلومینیوم، سیلیکون و ABS تشکیل شده است که با قرارگیری آنها در کنار هم، مجموعهای محکم و مقاوم را بوجود می آورد. جنس این پایه از آلومینیوم، پلاستیک و سیلیکون بوده و محصولی باکیفیت می باشد. این پایه با داشتن کلیپس نگهدارنده از جنس سیلیکون میتواند غالب گوشیهای موبایل امروزی را حتی در پر پیچ و خمترین جادهها و دستاندازها، بدون لرزش نگه دارد.در دو طرف کلیپس پدهای نرمی وجود دارد که مانع از ایجاد خط و خش می شود. امروزه در ساختمان های نوساز به دریچه های کولر اهمیت ویژه ای داده می شود و استفاده از دریچه زیباتر و همچنین پرکاربردتر از دلایلی است که روی زیبایی و قیمت خانه ها اثر می گذارد.

از مزایای این نگهدارنده نسبت به سایر مدل ها می توان به عدم محدودیت هولدر نسبت به اینچ و ابعاد گوشی اشاره نمود. برای جلوگیری از این مشکل ها به مقاومت چفت های پایه نگهدارنده توجه کنید. رایج ترین مشکل هنگام استفاده از نگهدارنده گوشی این است که موبایل از گیرنده جدا می شود. با توجه به اهمیت هولدر گوشی در کاهش خطرات ناشی از عدم تمرکز هنگام رانندگی، بهتر است هولدر مناسبی تهیه کنید که بیشترین تطابق با ماشین یا موتورتان را داشته باشد. هولدر مناسب موتور و دوچرخه باید پایه بسیار مقاومی داشته باشد تا هنگام حرکات شدید، دچار لقی نشود.

دیدگاهتان را بنویسید